Září 2011

Autogram - Mark Salling

26. září 2011 v 16:16 | LuciQ |  AUTOGRAMY - ZPĚVÁCI WORLD
Dneska na mně doma čekala opravdu maxi obálka, vůbec jsem netušila od koho to může být, ale řeknu vám větší obálku jsem nikdy nedostala. Když jsem ji otevřela objevila se tam velká fotka s podpisem Marka Sallinga. Marka určitě znáte z Glee a nebo taky vydal svoje CD, který se mně mimochodem moc líbí. Jeho autogram mně opravdu potěšíl. Nejlepší bylo že známka na obálce byla v hodnotě 4,33 dolarů a v obálce byl A4 kartón, aby se fotka nepřehla. No někdo se asi má, takto utrácet.

ODESÁNO : mail
PŘIJATO : 26.9.2011 - autogramZase píšu dopisy :D

25. září 2011 v 13:25 | LuciQ
Jelikož je škola v plném proudu, tak jsem neměla čas poslat nějaké ty dopisy. Naposled jsem posílala 13.9.2011 dva dopisy.No a dneska ve volném čase jsem se rozhodla napsat dopisy. Řeknu vám, ještě mi ani nepřišly fotky, které jsem si objednávala a už mám 5 dopisů. Myslím že to pro začátek stačí. Jenom vám prozradím, že jeden je z U.S.A, druhý z UK, třetí z Francie a poslední dva z ČR. Rozhodla jsem se totiž pokračovat i se sbíráním českých osobností, ale né už mailem, ale taky korespondenčně. Rozhodně mně totiž nemůže trápit, že nemám známky, aby jim mohla poslat na poštovné a taky mně to vynde o polovinu levněji než do zahraničí. Takže tu budou čase přibývat i autogramy českých osobností. Ještě nevím kdy dopisy odešlu, protože jsem zjistila že doma nemám žádnou známku, už ani jednu :D. Takže nwm jestli to zítra vše stihnu.

Sháním anglické známky !!!

24. září 2011 v 8:26 | LuciQ

Prosím nemáte někdo nějaké anglické známky ? A nebo nevíte kde je sehnat ? Jak se tak koukám mám celkem dvě známky a k tomu to jsou vystřižený z obálky , protože byly neorazítkovaný . S poštovným do Ameriky jsem to vyřešila , mám dolary a k tomu jsem doma ještě našla 2 známky . Ale prostě nwm kde mám sehnat ty anglický . Nejlepší by byly 68p , ale klidně beru i 60p.

Autogram - Colin Firth (2)

24. září 2011 v 8:17 | LuciQ |  AUTOGRAMY - HERCI WORLD
Další autgoram do mé sbírky a tontokrát je to Colin Firth, psala jsem mu už jednou , ale zrovna mu docházela lihovka a teď tak jsem mu napsala ještě jednoul. I když na té jedné fotce podpis není moc dobře vidět, ale furt lepší než ty první autogramy. A autgoramy jsou i s věnováním. Jak jsem říkala období kdy mně chodilo spoustu autogramů už skončilo a teď to vypadá že mně nic chodti nebude.

ODESÁNO : 1.9.2011 - 3 fotky , dopis , obálka s mojí adresou
PŘIJATO : 22.9.2011 - 2 fotky podepsané a věnované , třetí se várila nepodepsanáAutogram - Tomáš Klus

19. září 2011 v 16:52 | LuciQ |  Autogramy - Zpěváci
Včera jsem získala ještě jeden autogram a to známého zpěváka Tomáše Kluse , který byl jak Ríša Nedvěd na Kunštátském Jarmarku . Jeho koncert byl úžasnej , hlavně ta jeho improvizovaná písnička byla úžasná , škoda že jsem ji nenahrála . A vůbec nejlepší bylo když kolem projížděl autobus , to klidně během písničky začal zpívat aby lidi dávali pozor , aby jim autobusák nepřejel nožičky a nebo taky hrníčky , protože to byl Hrnčířský jarmark . Samozřejmě i jeho fotku jsem si obstarala a nakonec jsem zjistila že jsem udělalal dobře . On totiž neměl vůbec žádný fotky nic . Vlastně jsem to čekala naopak , že Richard mít nebude a Tomáš jo . No jenom mně mrzí že na té fotce je adresa , z které jsem ji tiskla , v tom spěchu jsem si toho ani nevšimla a pak už nebyl čas si tisknout další . Ale podepsal mně to i s věnováním . No řeknu vám jeho podpis bylo mnohem těžší získat . Tolik jeho faninek , co chtělo získat autogram . To mačkání bylo vážně příšerný a nejhorší to bylo , když už jsem jeho autogram měla a chtěla se dostat pryč , to prostě nebylo možný , jak se všichni snažili dostat se co nejblíž k němu , tak mně prostě nechtěli pustit xD .

ZÍSKÁNO : 18.9.2011Autogram - Richard Nedvěd

19. září 2011 v 16:44 | LuciQ |  Autogramy - Ostatní
Tohoto kouzelníka určitě znáte z Československo má talent . Je naprosto super , i když vlastně ani tak kouzlit neumí , prostě se furt smějete . Byla jsem na něm včera na Kunštátském Jarmarku , kde je každý rok pár osobností . Prosjistotu jsem si vytiskla jeho fotku , kdyby náhodou neměl , tak aby se měl kam podepsat . Nakonec teda svoji fotku měl a ještě mě podepsal i tu moji . Původně jsem chtěla i s věnováním , ale to by sem si musela počkat až se ten dav trochu rozejde a to se mně vážně nechctělo .

ZÍSKÁNO : 18.9.2011Autogram - Gérard Depardieu

14. září 2011 v 19:11 | LuciQ |  AUTOGRAMY - HERCI WORLD
A do třetice všeho dobrého autogram od známého herce Gérarda Depardieu. Tohoto herce znám hlavně díky filmům o Asterixovi a Obelixovi . Kde si zahrál Obelixe . A v roce 2012 by měl do kin vlítnout další díl . Je to supr , poslední dobou mně chodí spoustu autogramů . Musím si vyvolat fotky a poslat zase pár dopisů . A i tento dopis tu byl celkem rychlo .

ODESÁNO : 23.8.2011 - dopis , 2 fotky , euro , obálka s mojí adresou
PŘIJATO : 14.9.2011 - moje dvě fotky podepsané a jedna věnovaná , v mé obálceAutogram - Mark Keller

14. září 2011 v 19:04 | LuciQ |  AUTOGRAMY - HERCI WORLD
Dneska na mně čekaly tři dopisy , jeden z ČR , druhej z Německa a třetí z Francie . Tohoto herce můžete znát z Kobry 11 kde si zahrál Semirova parťáka Andrého Fuxe . Autogram mi udělal velkou radost , protože mám Kobru 11 hodně ráda .

ODESÁNO : mail (sry už nevím)
PŘIJATO : 14.9.2011 - autogramAutogram - Martin Doktor

14. září 2011 v 18:58 | LuciQ |  Autogramy - Sportovci
Český kánoista .

ODESLÁNO : mail
PŘIJATO : 14.9.2011 - autogramAutogram - Jeremy Sumpter

12. září 2011 v 17:38 | LuciQ |  AUTOGRAMY - HERCI WORLD
A dneska mně přišel další autogram !!! A to z Ameriky , to není možný poslední dobou mně chodí spousta autogramů , musím poslat zase nějaký dopisy xD . Tohoto herce znám hlavně z filmu Petr Pan , od té doby hodně změnil . Je moc hodnej že mně podepsal obě moje fotky , škoda že tam není to věnování :D , ale tak co . Jeremy odpověděl celkem rychle , ty rychlí odpovědy jsou opravdu nej !!!

ODESÁNO : 23.8.2011 - dopis , dvě fotky , obálka
PŘIJATO : 12.9.2011 - moje fotky podepsané v mé obálceAutogram - Amanda Seyfried (2)

8. září 2011 v 17:56 | LuciQ |  AUTOGRAMY - HEREČKY WORLD
A druhým autogramem a pro mně hodně ceným je od Amandy , její autogram sice už mám , ale bohužel se stratili moje fotky a přišla mně její . Né že bych proti té fotce mněla , ale chtěla jsem mít podepsanou fotku z Červené karkulky .
A tak jsem jí poslala ještě jednou a vyšlo to a podepsala i moje fotky . Pro ty kdo jí nezná , kromně Červené karkulky hrála v Mamma mia a nebo Dear John . Amandě chci napsat ještě jednou , ale pošlu jí fotku , kde bude už podepsaný Channing Tatum (doufám že se mně jeho odpověd brzy vrátí ) .

ODESLÁNO : 4.8.2011 - 2 fotky , dopis , obálka s mojí adresou
PŘIJATO : 8.9.2011 - Moje fotky podepsané a věnovanéAutogram - Peter Wingfield

8. září 2011 v 17:43 | LuciQ |  AUTOGRAMY - HERCI WORLD
Tak dneska na mně čekaly dva autogramy !!! A oba z Ameriky , poslední dobou mně tech autogramů chodí opravdu spustu a je to super , asi pošlu zase pár dopisů . Tohoto herce můžete snát například ze Smallvilu , Čarodějek , X-mena 2 .

ODESLÁNO : email , adresa na jeho stránkách www.peterwingfield.com
PŘIJATO : 8.9.2011 - AutogramAutogram - Dakota Fanning

5. září 2011 v 17:08 | LuciQ |  AUTOGRAMY - HEREČKY WORLD
A dneska na mě čekal dopis z Ameriky . Hned mně napadlo že to bude Channing Tatum , ale to bylo nemožný , když jsem to posílala ve středu . Ale vůbec mně nenapadlo že to bude Dakota . Dakotu znám hlavně z Twilght ságy , kde hrála upírků Jane . Takže po dlouhé době alespoň něco do sbírky Twilight . Je moc hodná že autogramy i věnuje .

ODESLÁNO : 21.7.2011 - dopis , 2 fotky , lísteček s adresou
PŘIJATO : 5.9.2011 - jedna fotka podepsané , druhá se vrátila nepodepsaná , její fotka


KARTIČKY ŠMOULŮ

2. září 2011 v 13:36 | LuciQ
NO JENOM JSEM SE CHTĚLA ZAPTAT JESTLI NĚKDO NEMÁTE NĚJAKÉ KARTIČKY NAVÍC . JÁ MÁM POUZE JEDNU , MY V ALEBERTU NENAKUPUJEME . TAKŽE JESTLI NĚJAKÉ MÁTE PROSÍM PIŠTE DO KOMENTÁŘŮ .


Autogram - Freddie Highmore

2. září 2011 v 12:36 | LuciQ |  AUTOGRAMY - HERCI WORLD
Dneska na mně čekala další obálka z Anglie .Na ty angličany je opravdu spoleh aji jejich obálky chodít v lepší stavu , když mně neco přinjde z Ameriky , obálka je pomačkaná a z Anglie je nepoškozené . Tohoto herce můžete znát z Karlík a továrna na čokoládu nebo Zlatý kompas . Jsem za tento autogram ráda , ale je škoda že mi nepodepsal moje fotky . Ale alepoň je vrátil xD .

ODESLÁNO : 23.8.2011 - dopis , obálka s 60p známkou , 2 fotky
PŘIJATO : 2.9.2011 - moje dvě fotky nepodepsané , jeho podepsaná , v mé obálce

ADRESA
Freddie Highmore
ARG
4 Great Portland Street
London W1W 8PA
UK


1.září 2011

1. září 2011 v 13:00 | Lucy |  Odesláno
Dnes jsem poslala dva dopisy .

Channing Tatum
Jeho autogram mně došel před nedávnem , ale rozhodla jsem se že mu pošlu fotku i s Amandou z filmu Dear John . Kterou pak pošlu i Amandě . A přiložila jsem aji další fotku xD .

Adresa
Channing Tatum
Management 360
9111 Wilshire Blvd.
Beverly Hills, CA 90210
USA

Colin Firth
I jeho autogram už mám , ale bohužel mu dopisovala lihovka a není moc vidět . A tak jsem mu poslala dvě fotky .

Adresa
No vyzkoušela jsem nějakou jinou ,která je údajně k němu domů.