Říjen 2011

Nic nechodí :(

31. října 2011 v 18:02 | LuciQ
Už od Jima Broadbenta, který přišel před třemi týdny, nic pořádnýho nepřišlo. Sice teda přišli nějaký český herci, ale zahraniční jsou pořát zahraniční :D. Dneska když jsem přišla dom, tak jsem viděla jednu obálku, sice tam byla česká známka, ale tak mně napadlo že by to mohl být třeba Tomáš Klus, Vojta Dyk a nebo kdokoli z mích oblíbených oblíbených hercú/zpěváků. Bohužel se mně vrátila fotka s dopisem pro Martina Písaříka, v obálce byl přiložen další dopis že mám napsat do TV Prima. No a pak že mám napsat na tu adresu a nakonec je blbá, já toho manažéra/manažérku zabiju :D.

Fotky vybrány xD

28. října 2011 v 10:00 | LuciQ
Dneska ráno jsem dala dohromady seznam celebrit, kterým budu chtít napsat do konce tohoto roku. Je jic celkem 13 a fotek jsem vybrala celkem 26, i když doopravdy ke každýmu nejsou dvě. Doma mám ještě taky nějaký dopisy, které čekají na odeslání. I když sice nevím jestli to vše stihnu poslat, protože nemám anglické známky a bohužel už ani ty americké :(. I když já jsem vybírala hlavně ty lidi, kteří nic na poštovné nechtějí :D, ale i tak se jich tam pár najde. Vlastně když to tak vezmu tak mám doma ještě jednu neorazítkovanou známku z anglie a jednu z ameriky, snad to to pošťáci nepoznají. Jenomžu tu já si šetřím na natáčení filmu s Zacem Efronem a Danielem Radcliffe, snad už něco budou natáčet. Takže si musím projistotu nakoupit i pár dolarů. To bude zase peněz :D.

KOLIK DÁTE PRŮMĚRNĚ DO AUTOGRAMŮ MĚSÍČNĚ ?

27. října 2011 v 13:51 | LuciQ |  OTÁZKY
Další otázka, která mně přišla na můj blog od jedné možná i budoucí sběratelky. Takže pokud chcete tak i vy můžete odpovědět podle sebe do komentářů.
Já abych pravdu řekla moc to nesleduju a to raději i záměrně :D. Každý měsíc se prostě liší. Jednou můžu dát i 500 Kč, ale to jen kvůli tomu že si nakoupím fotky, obálky a známky na pár měsíců dopředu. Na to kolik peněz utratím má vliv i škola. Jestli máme moc učení - neposílám moc fotek a tím je moje útrata nižší. Od září jsem vyměnila klasické fotoalba za A5 šanony. Autogram pomocí fotorůžků přidělám na papír, ten pak dám do euro obalu a vložím do šanonů, takže je to mnohem nákladnější než obyčejné fotoalbumy. Dříve když jsem začínala jsem poslala měsíčně třeba jenen nebo dva dopisy, později pět a dnes už je to devět až deset, ale samozřejmě nebyly všechny do zahraničí, ale i po ČR. Takže abych to shrnula většinou se to pohybuje kolem 200 až 300 Kč za měsíc. Není to jen tak levný koníček a proto musím začít trochu šetřit :D.

25. října 2011

27. října 2011 v 12:21 | LuciQ |  Odesláno
Tak v úterý jsem odeslala celkem 5 dopisů a tím jsem vypotřebovala všechny svoje český známky :D.

Kenneth Branagh
Je tolik herců z Harryho Potera jejichž autogram bych chtěla mít a Kenneth je jedním z nich. V HP byl úžasnej. Abych měla alespoň trošičku větší šanci, poslala jsem mu poslední 60p známku, která ale byla už jednou použitá.
Zoe Wanamaker
Další skvěla herečka z Harryho Pottrera, kde si zahrála učitelku létání.Poslala jsem ji IRC, tak doufám že mně fotky podepíše :D.
Martin Písařík
Jeho fotku jsem měla připravenou na představení, kde má hrát, bohužel onemocněl a nemohl se ho zúčastnit a tak jsem si řekla proč by mně měla jeho fotka ležet doma jen tak, našla jsem si na něj adresu a fotku mu poslala.
Roman Vojtek
Jeho autogram už mám a to dokonce dva. Ale doma jsem měla navíc fotku ze seriálu Vyprávěj kde už byla podepsaná Andrea. Tak jsem se rozhodla že tu fotku nevyměním ale pošlu ji Romanovi.
Alan Rickman
Myslím že Alana nemusím ani představovat. Bez něj bychom si Harryho Pottera mohli težko představit. Je to naprosto úžasný herec a toto je můj druhý pokus. Nejdřív jsem mu psala do agentury, ale tam odpovídá jen zřídka a teď hraje v NY v divadle tak proč to nezkusit. Jen škoda že nepodepisuje fotky z Harryho Pottera :(.

Zase nic... :(

27. října 2011 v 10:43 | LuciQ
Celý týden chodím ke schránce a nic v ní není. Sakra kdyby byla ta schránka průhledná, alespoň bych tam furt nemusela lítat jako debil :D. No uplně jsem tu zapoměla napsat že jsem 18.10. oslavila své 15. narozeniny. Nejhorší je to že mně docházejí peníze na autogramy, české známky mně už taky došly, obálky už skoro nemám, fotky si musím nechat zase vyvolat a nemůžu furt sehnat ty anglický známky. No když mám takovejch problémů a nic mně nechodí :D tak sem se rozhodla udělat new lay. Dělala jsem ho opravdu jen chvíli, takže je vlastně strašně primitivní. Ale v jednoduchosti je krása né. Dala jsem tam autogramy, které mám celkem ráda, i když já jich mám ráda mnohem víc, vlastně všechny z Harryho Pottera, Twilight a ostatních zahraničních filmů. Chtěla jsem tam dát i Tomáše Klusa, ale toho tam dám třeba příště.

Autogram - Boris Becker

24. října 2011 v 19:35 | LuciQ |  AUTOGRAMY - SPORTOVCI WORLD
No někteří možná znáte a někteří možná ne. Boris je vynikajíci německý hráč tenisu. Vůbec nevím kdy jsem mu psala :D.

ODESLÁNO : mail
PŘIJATO : 21.10.2011 - autogram


Autogram - Zita Kabátová

24. října 2011 v 19:32 | LuciQ |  Autogramy - Herečky
O autogram si psala moje mamka :D, má totiž ráda starý český černobílý filmy, přiznám se že já je moc nemusím :D. Takže venování je taky pro mamku, ale to je jedno. Za autogram jsem strašně ráda. Přišel opravdu strašně rychle.

ODESLÁNO : říjen 2011 - dopis, 2 fotky, oznámkovaná obálka s adresou
PŘIJATO : 18.10.2011 - fotky podepsané s věnováním
17.října 2011

22. října 2011 v 13:58 | LuciQ |  Odesláno
Konečně jsem poslala zase nějaký ty dopisy. Tak doufám že se dočkám brzy odpovědí. A na pondělí mám už nachystaný další :D.

John Travolta
Můj oblíbený zahraniční herec. Jeho autogram už sice mám, ale chtěla jsem mít podepsané i vlastní fotky. O Johnovi se říká že to za něj podepisuje sekretářka...ale jakou máme jistotu že to takto nevedou i jiní herci ?
Jackie Chan
Další z mích oblíbených herců ze zahraničí. Jeho autogram bych si obravdu přála. Tak doufám že to vynde.
Rhys Ifans
A abych nezklamala...tak jsem musela napsat i někomu z Harry Pottera. Protože herců, kterým bych z HP chtěla napsat je opravdu hodně. A já bohužel nemám známky. Poslední 60p známku jsem objetovala na tohoto herce. V HP byl úžasnej !!!

Autogram - Jan Révai

22. října 2011 v 8:18 | LuciQ |  Autogramy - Herci
Zahrál si ve filmu Rebelové, v seriálu VKV atd.

ODESÁNO - dopis, fotka
PŘIJATO - podepsaná fotka


Autogram - Vanda Károlyi

22. října 2011 v 8:15 | LuciQ |  Autogramy - Herečky
Zahrála si v seriálu Redakce, Znamení koně ...

ODESLÁNO - dopis, fotka
PŘIJATO - podepsaná fotka


Autogram - Světlana Nálepková

22. října 2011 v 8:12 | LuciQ |  Autogramy - Herečky
Zahrála si například v To nevymslíš a nebo ve filmu Pánská jízda.

ODESLÁNO - dopis, fotka
PŘIJATO - podepsaná fotka


Autogram - Pavlína Mourková

22. října 2011 v 8:10 | LuciQ |  Autogramy - Herečky
Zahrála si například v seriálu Náměstíčko, Ordinace v růžové zahradě, Škodná, Svatba na bitevním poli...

ODESLÁNO - dopis, fotka
PŘIJATO - podepsaná fotka


Autogram - Jan Antonín Duchoslav

22. října 2011 v 8:03 | LuciQ |  Autogramy - Herci
Znám ho hlavně z Rafťáků a Sněženky a Machři.

ODESÁNO - dopis, fotku
PŘIJATO - podepsaná fotka


Autogram - Irena Máchová

22. října 2011 v 7:59 | LuciQ |  Autogramy - Herečky
Dalším autogram je od Ireny Máchové. Znám ji hlavně z role Lindy ze seriálu Redakce.

ODESÁNO - dopis, fotka
PŘIJATO - podepsané fotka


Autogram - Hana Maciuchová

22. října 2011 v 7:56 | LuciQ |  Autogramy - Herečky
Protože jsem neměla přes týden čas dát sem nové autogramy, budu je postupně přidávat. Jako první tu dám Hanu Maciuchovou. Hrála například v Ulici.

ODESÁNO - dopis, fotka
PŘIJATO - fotka podepsaná s věnováním


Anglické známky !!!

16. října 2011 v 9:07 | LuciQ
Já vím, že to tady píšu furt. Ale já je prostě potřebuji :D, jako každý jiný sběratel. Bohužel nevím kde je můžu sehnat a navíc moje angličtina není moc dobrá :( na to abych se domluvila s někým na fanmailu. Prosím nebudete si je někdo někde objednávat ? Že by jste mi jich pár objednali ? Já bych jich potřebovala tak cca 15. Ale kdylidně bych se spokojila i s míň známkama, beru jakékoliv množství. A pak ještě jedna věc, bohužel bydlím v takové oblsti kde je nemožné i sehnat mezinárodní odpovědky !!! Takže tech já pár taky sháním. Mám už jen jednu a tu hodlám využít tento měsíc, až budu psát Geraldine Somerville. Dopis pro Rhyse Ifanse už mám a dokonce jsem našla ještě jednu 60p známku na jedné obálce, tak jsem ji postivě vystřihla a nalepila na novou. Takže kdyby byl někdo tak ochoten, tak bych si vzala tak 4 odpovědky.

Autogram - J. K. Rowling (PP)

15. října 2011 v 8:23 | LuciQ |  AUTOGRAMY - OSTATNÍ WORLD
Žádost jsem jí posílala koncem dubna a odpověď mně přišla v květnu. Nevěděla jsem jestli to sem mám dát a nebo ne. Jelikož je to dopis, který přinde každému a je tam aji autogram, ale samozřejmně PP. Ale štve mně to, její autogram bych opravdu chtěla protože je geniální, kdyby jí nebylo, nebylo by ani Harryho Pottera !!!

ODESLÁNO : 28.4.2011 - dopis, obálka s adresou
PŘIJATO : 20.5.2011 - dopis s PP autogramemnové INFORMACE

14. října 2011 v 17:35 | LuciQ
No, napadlo mně že bych sem dala nějaké novinky/informace. Tyto věc bych chtěla stihnout do konce tohoto měsíce.

  • Odeslat dopis dvoum velmi známím hercům - Jackie Chan, John Travolta
  • Sehnat adresu na Alana Rickmana, který bude hrát v divadle koncem tohoto měsíce
  • Poslat dopisy dvoum hercům z Harryho Potter - Rhys Ifans a Geraldine Somerville
  • Sehnat konečně ty anglické známky
  • Poslat dopis Romanu Vojtkovi, aby mi podepsal fotku s autogramem kde je Andrea K.
  • A jako poslední bych ráda získala autogram Martina Písaříka, který bude v neděli v Kunštátě. Je to nějaké představení, původně jsem tam nechtěla vůbec jít, ale když jsem zjistila že tam bude Martin, tak jsem neváhala, je to velká šance získat jeho autogram. Tak mi držte palce !!!

11.října 2011

13. října 2011 v 17:45 | LuciQ |  Odesláno
Tento týden jsem odeslala jen dva dopisy. No nevipadá to všechno moc slibně, hold se musí šetřit.

David Bradley
No uvidíme, David odepisuje celkem rychle, tak doufám že i mně přijde autogram rychle. Poslala jsem mu 60p známku, ale byla už jednou použita, bohužel žádnou jinou nemám.
Alain Delon
A druhý je Alain, doufám že vyjde. Znám ho hlavně z Asterix a Obelix : Olympijské hry.

Autogram - Jim Broadbent

10. října 2011 v 18:01 | LuciQ |  AUTOGRAMY - HERCI WORLD
Dneska na mně čekal dopis z Anglie !!! Když jsem viděla na obálce tu přilepenou cedulku na obálce tak už jsem tušila že to bude Jim. Ještě včera jsem se dívala na fanmail.biz že tam komusi přišel. Jsem tak šťastná že mně konečně přišel, Jim je vážně skvelí herec já ho znám hlavně z Harryho Pottera jako Horacia Křiklana, ale taky si zahrál v Deník Bridget Jonesové, takže jsem zase zabila dvě mouchy jednou ranou, protože sbírám autogramy z obou filmů.

ODESÁNO : 4.7.2011 - 2 fotky, lísteček s adresou, dopis
PŘIJATO : 10.10.2011 - moje fotky podepsané

ADRESA :
Jim Broadbent
Independent Talent Group Ltd.
Oxford House
76 Oxford Street
London W1D 1BS
UK