Listopad 2011

25.listopadu 2011

27. listopadu 2011 v 12:56 | LuciQ |  Odesláno
V pátek jsem poslala jeden dopis, tak doufejme !!!

Sam Claflin
Znám ho z Pirátů z Karibiku 4. Ten díl se mně moc nelíbil, ale jeho postava jo :D. Neposílala jsem mu nic na poštovné, prostě už nemám známky :(

PLS :D

26. listopadu 2011 v 17:49 | LuciQ
Prosím moc vás prosím, nemáte někdo adresu na Romana Červenku, Ondry Pavelce a Jaromíra Jágra. Moc vás prosím, kdyžtak pište do komentářů a nebo na můj mail : LuciQ0011@seznam.cz. Díky.

Autogram - Martin Písařík

26. listopadu 2011 v 10:01 | LuciQ |  Autogramy - Herci
Konečně, konečně jsem získala autogram Martina Písaříka. Jsem strašně ráda ! Tohoto herce mám opravdu moc ráda a jeho autogram jsem vlastně získala až na třetí pokus. Nejdříve jsem se dozvěděla že bude hrát s nějakým divadlem v Kunštátě, tak jsem si vytiskla fotku a šla jsem tam. Bohužel pro mou smůlu Martin onemocněl a tak bohužel se představení nezúčastnil. Pak jsem si našla jeho oficiální stránky a tam byla adresa do TV Nova, no řekla jsem si proč by tam dávali špatnou adresu, i když je pravda že Martin už v TV Nova neúčinkuje. Ti mě odkázali na TV Primu a tak jsem poprosila Primu aby mi napsala adresu kam mohu odeslat fotku. Adresu mně poskytli a autogram mně během pár dnů přišel. Jsem opravdu strašně ráda.

ODESLÁNO : 10.11.2011 - fotka, dopis, obálka s adresou
PŘIJATO : 25.11.2011 - moje fotkapodepsaná věnovaná


Autogram - Maggie Smith

23. listopadu 2011 v 16:51 | LuciQ |  AUTOGRAMY - HEREČKY WORLD
A tím druhým dopisem byl autogram od Maggie Smith !!! Její autogram patří k mím Most Wanted. Strašně jsem si ji oblíbila v Harry Potterovi kde hrála učitelku a ředitelku Nebelvíru. Už jsem ani nedoufala že mi odepíše a už jsem si plánovala že ji pošlu tu žádost ještě jednou. Ono to sice takovou dobu netrvalo, ale já jsem prostě netrpělivá... A tímto autogramem se mi rozrůstá moje Potterovká sbírka.

ODESLÁNO : 21.7.2011 - fotka, dopis, kartička s adresou
PŘIJATO : 23.11.2011 - moje fotka podepsaná


Autogram - Alain Delon

23. listopadu 2011 v 16:44 | LuciQ |  AUTOGRAMY - HERCI WORLD
Anooo. Konečně mně dneska něco přišlo, po dlouhé době. Dneska je vážně super den, přišli mně dvě obálky a ještě k tomu dorazili nějaké fotky !!! To je prostě znamení ! Aby poslala nějaké dopisy. Ale rozhodla jsem se že to teda budou tak tři do konce měsíce a další až příští. Tohoto herce mám ráda, hlavně v Asterix a Obelix : Olympijské hry kde si zahrál Cesara. JSem ráda že mi podepsal obě fotky.

ODESÁNO : 11.10.2011 - 2 fotky, dopis, obálka s adresou
PŘIJATO : 23.11.2011 - moje fotky podepsané, v mé obálce


21.listopadu 2011

21. listopadu 2011 v 17:42 | LuciQ |  Odesláno
No jak jsem začal sledovat hokej, tak jsem začala i sbírat autogramy hokejistů. Sice autogramy od hráčů z komety mám, ale když to řeknu tak, není nad to někomu poslat svoje vlastní fotky !!! Zeptala jsem se jestli bych jim mohla poslat fotky a jestli by mi je nenechali podepsat, napsali že jo :D tak co no :D. Všechny fotky jsem poslala v jedné obálce.


HC Kometa Brno
Sasu Hovi
- brankář
Petr Hubáček
- útočník
Michal Kempný
- obránce

15.listopadu 2011

21. listopadu 2011 v 17:37 | LuciQ |  Odesláno
Tak minulé úterý jsem odeslala 3 dopisy do Anglie. Tak doufám že vyjdou !!!

Guy Henry
Herce znám hlavně z HP, no tak doufám že to vyjde a moje Potterovská sbírka se tím zvětší.
Dave Legeno
I tohoto herce znám z Harryho Pottera. Hrál tam pořádnýho zloducha co říkáte ? Jeho autogram bych si opravdu moc přála, tak snad no.
Will Poulter
Tohoto herce znám hlavně z Narnie. No přiznám se zpočátku jsem ho moc v oblině
neměla, samozřejmně myslím ve filmu :D, ale jak film pokračoval tak jsem si ho dost oblíbila.

DATART

20. listopadu 2011 v 10:57 | LuciQ
No tak už jsem se taky zaregistrovala, řekla jsem si že to teda vyzkouším. Tak jestli by jste byly hodní a darovali mi ozdůbku, byla bych vám moc vděčná :D. Klidně to i oplatím.


hihihi :D

17. listopadu 2011 v 16:54 | Lucy
No jak jsem říkala že tento měsíc budu šetřit... nějak mně to nevychází :D. Poslala jsem ještě 3 dopisy do Anglie, ty sem dám asi zítra a mám připravenej jeden dopis s fotkama do HC Komety Brno. Autogramy už sice mám, ale řekli mi pokud budu mít nějaké fotky, mám jim to poslat. A nejhorší je to že jsme v půlce měsíce a já už jsem poslala tolik dopisů, i když je pravda že jich je hodně po ČR takže poštovné je poloviční. Jinak až mně dorazí fotky, tak pošlu maximálně 3 dopisy. Prostě se musí šetřit !!! :D A další dopisy budu posílat až mně přinde nějaká odpověď. Doufám že bude brzo :D. Čekám na hodně odpovědí, i když nejraději bych byla kdyby mně přišla třeba Maggie Smith a nebo Alan Rickman... odepisuje už ? Psala jsem mu do divadla a zatím nic... no a nebo třeba Channing Tatum, ten chodí většinou po 3 měsících, jeho autogram už mám, ale poslala jsem mu fotku kde je i Amanda Seyfried a pokud mi ji podepíše pošlu ji i Amandě, snad se mně to podaří a budu mít ty podpisy na stejné fotce. No jak to vypadá celebrity pořád stávkují co ? :D

Autogram - Bob Newhart

15. listopadu 2011 v 14:00 | LuciQ |  ADRESY - HEREČKY WORLD
Přiznám se na tento autogram jsem úplně zapoměla :D. No byla by to škoda jej sem nedat a tak ho přidává po více jak dvou měsíčním skluzu. Bob je úžasný herec, zahrál si třeba v Pravá blondýnka 2 a nebo úžasné sérii filmů Flinn Carsen... :D

ODESLÁNO : srpen 2011 - mail
PŘIJATO : 1.9.2011 - věnovaná fotka


Autogram - Rhys Ifans

14. listopadu 2011 v 15:57 | LuciQ |  AUTOGRAMY - HERCI WORLD
Dneska jsem úplně tušila že mi něco přinde a ono vážně ano :D. Když jsem na stole viděla tu obálku s anglickou známkou, to byl úžasnej pocit. Podle obálky jsem přišla na to že to musí být autogram od někoho komu jsem psala nedávno. A nakonec když jsem otevřela obálku, objevila jsem moje podepsané fotky od úžasného herce Rhyse Ifanse. Další super přírůstek do mé Potterovské sbírky. Jeho postavu, teda Láskoráda, mám opravdu ráda, i když asi jen v filmové verzi :D. Ale i tak, úžasné, prostě miluju angličany :D.

ODESLÁNO : 17.10.2011 - 2 fotky, dopis, obálka s ang. známkou
PŘIJATO : 14.11.2011 - moje fotky podepsané, jedna věnovaná, vše v mé obálce


SHÁNÍM ZNÁMKY !!!

13. listopadu 2011 v 16:26 | LuciQ
Tak si říkám... má to ještě cenu tu něco psát o tom že potřebuji známky ? :D Toto období je nějaký divný, známky se shánějí opravdu složitě a ještě k tomu pomale nic nechodí. Samozřejmně že jsem ráda za vše co přišlo minulý týden, ale oproti srpnu je to opravdu hrůza :D. V srpnu mně přišel nějakej dopisek pomale každej týden, je tak jednoduchý si navyknout něco co se nám líbí co. Ráda bych poslala nějaké dopisy, ale jak když nemám na spáteční poštovné. No s americkýma známka je to trochu vyřešené a tím řešení jsou dolary. Ale co s tou Anglii, tak totiž posílám nejvíc. A i tak si myslím že známky jsou prostě známky. Takže najde se tu nějaká ochotná duše, která má pár známek na víc a nebo si je teprv bude objednávat, že by mně taky přiobjednala ? :D :D :D
Vezmu jakékoliv množství !!! A pokud budete teprv objednávat tak sháním tak 15 anglických známek a 8 amerických. A jak už jsem jednou psala došli mně i mezinárodní odpovědky :D, no nemám já to štěstí :D. A v mém okolí je taky nikde nemají !!! Já chci bydlet v Londýně, myslím že by to můj problém alespoň z půlky vyřešil - nebyl by takovej problém shánět angliké známky :D. Takže moc vás prosím jestli o nečem víte, tak prosím napište !!! :D

10.listopadu 2011

13. listopadu 2011 v 7:14 | LuciQ |  Odesláno
Ve čtvrtek jsem poslala dva dopisy do TV Prima.

Partička
Původně jsem psala na mail, ale tam mi řekli ža autogramy všechn nemají a pokud mám jejich fotku, můžu ji poslat a ža se budou snažit mi ji podepsat. Tak jsem poslala jejich společnou fotku :D.

Martin Písařík
Nejdřví jsem mu psala do TV Nova, vůbec mě nenapadlo že už tam nehraje a navíc tu adresu měl na svých stránkách. Ale když jsem získala adresu do TV Prima, tak jsem to taky skusila .

Autogram - HC Kometa

10. listopadu 2011 v 15:48 | LuciQ |  Autogramy - Sportovci
No a na další autogramy jsem nemusela ani čekat dlouho !!! Dneska na mně čekalo milé překvapení a to autogramy všech hráčů mého nejoblíbenějšího hokejového týmu - HC Kometa Brno. Vůbec jsem netušila že autogramy všech hráčů získat tak jednoduše a to na pouhou mailovou prosbu.

ODESLÁNO : 7.11.2011 - mail
PŘIJATO : 10.11.2011 - 27 autogramů


Autogram - John Travolta (2)

8. listopadu 2011 v 17:14 | LuciQ |  AUTOGRAMY - HERCI WORLD
Joooo, po takové době mně přišlo něco pořádnýho z ciziny ! Naposled to byl Jim Broadbent, který přišel skoro před měsícem. Johnův autogram jsem sice už měla, ale chtěla jsem mít podpesané vlastní fotky a né tu, kterou mají všichni :D. A tak jsem mu prostě napsala a ani né do měsíce mně přišel. To je tak dobrej pocit, když vám po takové době něco přinde !!! Jak jsem si tak všimla i na ostatních blogách toho moc nechodí, sakra ty celebrity stávkujou nebo co ?! Poslal mi ještě svoji fotku, ale tu už mám jednou, je to ta samá co posílá na mailovou žádost a tak se mně nechce skenovat.

ODESLÁNO : 17.10.2011 - 2 fotky, dopis, obálka
PŘIJATO : 8.11.2011 - 2 fotky podepsané, třetí jeho fotka, vše v mé obálce7.listopadu 2011

8. listopadu 2011 v 15:27 | LuciQ |  Odesláno
Tak včera jsem poslala celkem dva dopisky. Protože začínám šetřit :D

David Tennant
Nedávno mně od něj přišlo RTS. A tak jsem se rozhodla mu napsat ještě jednou, když už mám doma ty fotky :D.
Fiona Shaw
Tak doufám že mně Fiona odepíše, všimla jsem si že odepisuje i bez toho, aby jsme ji poslali něco na poštovné. A protože já nemám známky, libry a už ani odpovědky, tak jí prostě poslala jen dopis :D.V HP byla úžasná !!!

xD ...

5. listopadu 2011 v 15:57 | LuciQ
Důvod tohoto úžasného nadpisu je jednoduchý... nenapadá mě nic jinýho :D. V pondělí odešlu dva dopisy do Londýna a pak teda počkám až mně přindou další fotky. Abych mohla zase pár dopisů poslat. Ale jak říkám posílání dopisů trošičku omezím, mám i jiné koníčky a musím začít trochu šetřit. Hodlám napsat hercům z Narnie, tak doufám že mi odpoví. Dnes jsem vložila další tři autogramy z Ordinace v růžové zahradě. Podívám se doma jestli zde někde nejsou nějaké autogramy které bych zapoměla vložit sem na blog a kdyžtak se přidám zítra. Sice mně ještě zbývají autogram z Ordinace, ale ty musí počkat, nechcu aby to tady bylo jimi ještě více zaspamované :D. Jinak nevíte jestli teď někdy neplánují natáčení tito herci - Zac Efron, Daniel Radcliffe, Domonic Cooper.

Autogram - Sandra Nováková

5. listopadu 2011 v 15:15 | LuciQ |  Autogramy - Herečky
A jako posledním dnešním autogramem z Ordinace je Sandra Nováková.

ODESNÁNO : mail
PŘIJATO : 1.11.2011 - fotka


Autogram - Zlata Adamovská

5. listopadu 2011 v 15:13 | LuciQ |  Autogramy - Herečky
Další autogram je od známe herečky Zlaty Adamovské. Znám ji hlavně teda z Ordninace, ale hraje taky v seriálu Vyprávěj.

ODESNÁNO : mail
PŘIJATO : 1.11.2011 - fotka


Autogram - Lenka Zahradnická

5. listopadu 2011 v 15:13 | LuciQ |  Autogramy - Herečky
No a dneska jsem se zase rozhodla oskenovat nějaké ty nové autogramy herců z ordinace.

ODESNÁNO : mail
PŘIJATO : 1.11.2011 - fotka