Prosinec 2011

KONEC ROKU !!!

31. prosince 2011 v 8:06 | LuciQ
Tak a dneškem končí rok 2011 ! To bude hrůza, než já se zase naučím že je rok 2012, bude můj sešit značně poškrkanej, protože i tento rok jsem párkrát napsala že je rok 2010 :D. Jinak ohledně autogramů, toto byl můj první rok, kdy jsem je celý sbírala autogramy. Tento rok jsem oslavila 1. rok od začátku, dnes už sbírám 1 a 4 měsíce :P. Takže na otázku jestli se mně tento rok dařilo nemám z čeho posuzovat, jelikož za ty 4 měsíce sbírání jsem o tomto koníčku neměla moc velký přehled a posílala jsem jenom maily a pár dopisů. Tento rok se mi opravdu dařilo, ale bohužel jsem odeslala spoustu dopisů a příští rok to budu muset omezit :(. Je to drahý koníček a lze mu snadno podlehnout :D :D :D. No ani sem nebudu psát množství odeslaných dopisů, ale jediné co vám prozradím že mi přišlo víc jak 50%, takže spokojená a to doufám že mi příští rok taky něco přinde ještě z roku 2011. Na konci minulého týdne jsem měla 298 autogramů, ale tím že v úterý, středu, čtvrtek a dokonce i v pátek něco přišlo, aktuální stav je teda 310 autogramů. Hezké číslo takto do konce roku co... tak dofám že se nám všem sběratelům bude dařit a doufám že příští rok se některé celebrity vzpamatují a začnou podepisovat fotky ! :D :D :D

Autogram - Sam Claflin

30. prosince 2011 v 9:45 | LuciQ |  AUTOGRAMY - HERCI WORLD
A další super úlovek. Tento týden je vážně úžasnej, naposledy mi tolik autogramů chodilo na konci prázdnin. Nevěděla jsem kdo to může být, jediný co se dalo poznat tak známka - anglická a já posílám dopisy vlastně skoro jen do Anglie, nebo alespoň většinu. Tohoto herce jsem si hodně oblíbila ve filmu Piráti z Karibiku : Na vlnách podivna, ten díl se mi sice jevil jako nejslabší z celé série, ale Sam tam byl vážně super. Podepsal mi obě fotky a ještě přidal tu krásnou a velkou fotku ! Vážně super týden !

ODESLÁNO : 25.11.2011 - 2 fotky, dopis, obálka s adr.
PŘIJATO : 30.12.2011 - moje fotky podepsané, jeho velká fotka


20.prosince 2011

30. prosince 2011 v 9:44 | LuciQ |  Odesláno
A poslední prosincové dopisy, které jsem poslala do Ameriky a jsou v duchu Twilight. Takže doufám že to vynde !

Rachelle Lefavre
Všimla jsem si že začala odepisovat a tak jsem vytiskla fotky a napsala dopis. Ale je to už dlouho, ale poslala jsem to tepr minulí týden. A má to jednoduchý důvod, s dopisem do Ameriky musím jít na poštu (známka 21 Kč), ale s dopisem do Anglie mně stačí dvě 10 Kč známky, které koupím všude :P. Jinak poslala jsem ji i dolar :D

Michael Welch Picture
Michael Welch
Další super herec z Twilight i jeho fotky jsem měla doma pěkně dlouho. Tak snad to vynde !Autogram - Roman Červenka

30. prosince 2011 v 9:25 | LuciQ |  Autogramy - Sportovci
Jooooo. Tak konečně jsem se dočkala, mám autogram Romana Červenky. Je sice možný že ho uvidím na EHT, kam si půjdu pro autogramy dalších hokejistů, ale stát se může cokoli a tak jsem si jeho autogram koupila. Je to úžasný pocit, Roman Červenka je můj nejoblíbenější hráč ! Už dlouho jsem na něj sháněla adresu, ale nakonec jsem ho koupila na aukru. No ale pokud někdo jeho adresu máte, klidně mi ji můžete dát :P. Je to super další Most Wanted a teď ho mám doma !

ZÍSKÁNO : zakoupeno na Aukru za 60 Kč


Autogram - Petr Hubáček (2)

29. prosince 2011 v 10:31 | LuciQ |  Autogramy - Sportovci
A z tohoto autogramu mi málem vypadl dech, Hubase sice už mám. Jednou na kartičkách od Komety a pak ještě jeden autogram od jednoho sběratele, co byl na zápase, ale toto jsem nečekala. Posílala jsem mu žádost minulý měsíc a za pár dnů oznámil že odchází do Finska, tak jsem nečekala že by se mi fotka vrátila podepsaná a ono to vyšlo ! Jsem opravdu šťastná. Jinak do Komety jsem psala ještě o autogram Hoviho, ale vrátili mi fotku, že prej Hovi odmítá odepisovat, ale i jeho autogram už mám.

ODESLÁNO : 21.11.2011 - fotka, dopis, obálka se známkou
PŘIJATO : 29.12.2011 - fotka podepsaná, v mé obálce


Autogram - Michal Kempný

29. prosince 2011 v 10:25 | LuciQ |  Autogramy - Sportovci
Jak říkám, dnešek pro mě opravdu super den, nejdřív Channing Tatum a teď i můj oblíbený obránce z HC Komety Brno Michal Kempný a dokonce jedna fotka s věnováním no co víc si přát. Tento týden se mi obzvlášť daří, nejdřív Klus, pak Depp a dnes toto ! Doufám že i zítra něco přinde.

ODESLÁNO : 21.11.2011 - 2 fotky, obálka se známkou
PŘIJATO : 29.12.2011 - fotky podepsané, jedna věnovaná, vše v mé obálce


Autogram - Channing Tatum (2)

29. prosince 2011 v 10:19 | LuciQ |  AUTOGRAMY - HERCI WORLD
Autogram tohoto herce už mám. Ale pak jsem viděla film Dear John, kde byl naprosto super a ještě tam hrál s mojí oblíbenou herečkou Amandou Seyfried. Už je to dlouho co jsem tu psala, že si jednu fotku chci skompletovat a že nejdřív napíšu Channing Tatum a pak Amandě. Takže první novoroční dopis bude do Ameriky Amandě a doufám že mi tu fotku podepíše :D. Dnešek Super den !

ODESLÁNO : 1.9.2011 - 2 fotky, dopis, obálka s adr.
PŘIJATO : 29.12.2011 - moje fotky podepsané s věnováním + jeho velká fotka


Autogram - Johnny Depp (AP)

28. prosince 2011 v 10:20 | LuciQ |  AUTOGRAMY - HERCI WORLD
Myslím že tohoto herce není třeba představovat. Posílala jsem mu dopis už dřív, ale bohužel je to AP. Já ho znám především z Pirátu z Karibiku, ale taky třeba z Země nezemě, Alenka v říši divů a nebo Karlík a továzna na čokoládu.

ODESLÁNO : 21.7.2011 - 2 fotky, dopis, lísteček s adresou
PŘIJATO : 28.12.2011 - 1 fotka podepsaná


Autogram - Tomáš Klus (2)

27. prosince 2011 v 10:13 | LuciQ |  Autogramy - Zpěváci
A dneska mi přišel autogram od Tomáše Klusa ! V září jsem byla na jeho koncertě a od té doby jsem si ho hodně oblíbila. No řeknu vám, už jsem nedoufala že by mně přišel. Do dopisu jsem mu napsala jestli by mi neposlal i trsák a ono to vyšlo ! :D sice není podepsaný, ale mám jeho trsátko ! Dnešek je super den. To tresátko je barevný, ale skenr mně ty barvy navzal, to světle šedý má být zelený.

ODESLÁNO : 26.9.2011 - fotka, obrázek, obrázek, obálka se známkou
PŘIJATO : 27.12.2011 - moje fotka a obrázek podepsaný, jeho fotka a trsátko, vše v mé obálceVESELÉ VÁNOCE !

24. prosince 2011 v 15:01 | LuciQ
Den se nám tu sešel se dnem a dnes tu máme opět Vánoce. Jako strašně to uteklo, takže Šťastné a Veselé Vánoce milý sběratelé ! :D Doufám že pod stromečkem najdete dárek, který jste si přáli. A doufám že nám všem budou chodit další a další autogramy. Jen tak jsem si je nedávno spočítala a celkem mám 298 autgoramů a 1 rok a 4 měsíce sbírání, tak doufám že ještě tento rok dám tech 300 :D ! Takže ještě jednou VESELÉ VÁNOCE !

Autogram - Sasu Hovi

16. prosince 2011 v 19:29 | LuciQ |  AUTOGRAMY - SPORTOVCI WORLD
Susu Hovi !!! To je prostě brněnský miláček a já ho mám s věnováním ! I za tyto dva skvělé autogramky děkuji Ondrovi... strašně děkuju. Je pravda že jeho autogram už mám, ale to jsou ty kartičky, které posílá Kometa zdarma. Ale prostě na úžasných fotkách a ještě s věnováním, to se nedá popsat ! Sasu Hovi, jak už jste určitě poznali, hraje v součastné době v HC Kometa Brno.


Autogram - Petr Hubáček

16. prosince 2011 v 19:24 | LuciQ |  Autogramy - Sportovci
Za tento autogram taky moc děkuji Ondrovi ! Ještě nedávno hrál Petr Hubáček v mém oblíbeném týmu Kometa. Sice před nedávnem odešel, ale asi navždy pro mě zůstane Hubas Komeťákem ! Autogram byl získán na zápase (Kometa - Sparta), kam se Hubáček přijel na Kometu podívat :D.


Autogram - Michal Sersen

16. prosince 2011 v 19:19 | LuciQ |  AUTOGRAMY - SPORTOVCI WORLD
No rozhodla jsem se sbírat autogramy hokejistů. Za tento autogram vděčím velmi hodnému sběrateli Ondrovi, který mi jej obstaral, když HC Kometa Brno hrála prosti HC Sparta Praha ! Michal hraje za Spartu.


Autogram - Imelda Staunton

15. prosince 2011 v 17:15 | LuciQ |  AUTOGRAMY - HEREČKY WORLD
A dneska na mě čekala obálka z Anglie ! Jako vůbec jsem netušila od koho může být, byl tam totiž nalepená kartička s mou adresou a to jsem dřív posílala místo obálky. A hned jak jsem tu obálku otevřela, vylezly z ní dvě poedpsané fotky od Imeldy. Jsem tak ráda ! Zrovna nedávno jsem si říkala, že by mně už mohla odepsat, protože jsem viděla nějaké odpovědi na fanmailu. Sice mně mrzí že mi nenapsala věnování, ale nedivím se ji, skoro půl roku neodepisovala, za tu dobu se jí muselo nahromadit spoustu dopisů. No Imeldu znám teda hlavně z Harryho Pottera, kde si zahrála Dolores Umbridgovou. Další autogram do mé Potterovské sbírky !!! A ještě k tomu známka nebyla orazítkovaná !!! :D

ODESLÁNO : 4.7.2011 - 2 fotky, dopis, lísteček s adresou
PŘIJATO : 15.12.2011 - moje fotky podepsané


13.prosince 2011

15. prosince 2011 v 16:56 | LuciQ |  Odesláno

Roger Lloyd Pack
Znám ho teda hlavně z Harryho Pottera ! Ale zahrál si i v seriálu Doctor who... tak uvidíme :D.
Poslala jsem mu aji známku ! :D
Christopher Eccleston
Tohoto herce znám teda jen z Doctora Who, ale tam jsem si ho hodně oblíbila. Jelikož mám už jen jednu známku a tu si schovávám na horší časy :D. V dopise jsem se mu omluvila, že známky nemám kde sehnat a poslala jsem mu alespoň dolar :D. Vím že je to blbí posílat do Anglie dolar, ale tak co... :D
Petr Koukal
No a když už jsem začala sbírat ty hokejový autogramy. Poslala jsem i tomuto hráči :D


ZMĚNA...JE ŽIVOT !

9. prosince 2011 v 22:08 | LuciQ
Ale nebojte, tento blog zas tak velkou změnu neprodělá. No mohli jste si všimnout, že poslední dobou se trochu zajímám o hokej... no a nebyla bych to já abych hned nezačala sbíra autogramy že... :D. No budete to hold muset vydržet :D. A jako další věc je že jsem si našla novou závislost a tím je Doctor who ! :D No opět jsem přišla na tento seriál "brzo" co :D, prostě jak s Robinem Hoodem :D (sakra už bych se někdy měla dodívat na tu 3. sérii, nevíte někde kde ji najdu online s cz titulkama ?). Nikdy by mě nenapadlo že by se mi tento styl seriálu mohl líbit :D. Zítra taky musím udělat pořádek v menu, opravit všechny odkazy a hlavně udělám jednu věc, která mi pomůže v orientaci v mé sbírce a to že některé autogramy rozliším do skupin, některé bystré hlavičky si určitě všimly že se v menu mám seznam mých autogramů z HP. Nově se tam objěví i autogramy z Twilight ságy, Pána času, Deníku Bridget Jonesové a chvíle napětí... filmy s Amandou Seyfried ! Tuto herečku mám opravdu moc ráda, její filmy se mě moc líbí a vlastně nemám žádný oblíbený, protože všechny jsou fajn. To samé je s Channingem Tatumem, úžasný herec ale oblíbený film opravdu nemám, tímto způsobem ho alespoň zařadím pod ten nadpisek. Vlastně tímto způsobem to mám udělaný i v mé složce s autogramy ! No a něco ohledně dopisů, to by jste mi nevěřili, ale mezi obálkama jsem našla nevystřiženou a hlavně neorazítkovanou anglickou známku :D, no nevyužijte jí ! :D Takže v pondělí posílám dva dopisy, jeden do Anglie a druhý do jednoho hokejového klubu. A pak ještě pošlu další 3 dopisy, dva z toho do Ameriky a jeden do Anglie, ale s tema musím na poštu, protože mi došli známky :D... No řeknu vám nějak jsem se rozepsala co :D.

Autogram - Fiona Shaw

7. prosince 2011 v 15:12 | LuciQ |  AUTOGRAMY - HEREČKY WORLD
Jooo. Dneska je vážně super den ! Učitelé stávkovali a my jsme šli do škole na devátou a ještě k tomu mně dneska přišel autogram od Fiony, která si v Harry Potterovi zahrála Petunii - Harryho tetu. Je to super, další autogram do mé Potterovské sbírky ! Fiona mně podepsala dvě fotky, ale podpis na té jedné není ani vidět, tak sem přidávám jen ten jeden autogram, ale tak co i za něj jsem ráda. Jinak opět na té obálce chyběla známka ! :D Mám menší podezření že nějaký sběratel známek mi je odlupuje ! :D

ODESLÁNO : 7.11.2011 - 2 fotky, dopis, obálka s adresou
PŘIJATO : 7.12.2011 - fotka, v mé obálce


Autogram - Bernard Cribbins

3. prosince 2011 v 17:45 | LuciQ |  AUTOGRAMY - HERCI WORLD
A teď přidávám i ten druhý dopis z Anglie ! Kde na mě čekal autogram od herce Bernarda Cribbiense ! Já ho znám jen ze seriálu Doctor Who, který jsem si v poslední době celkem oblíbila. A všimla jsem si že odpovídá i na pohý vzkaz na jeho stránkách a tak jsem to vyzkoušela a včera mi přišel ! Díky !

ODESLÁNO : vzkaz na oficiální stránce
PŘIJATO : 2.12.2011 - podepsaná a věnovaná fotka


Autogram - Guy Henry

3. prosince 2011 v 12:09 | LuciQ |  AUTOGRAMY - HERCI WORLD
Jooo. Celý týden nic a najednou tu na mně čeká takové překvapení, dva dopisy z Anglie ! Bylo to opravdu velké překvapení. Odepsal celkem hodně rychle co. Samozřejmě že tohoto herce znám z Harryho Pottera ! Kde si zahrál v Relikviich Piuse Břichnáče. A to znamená další přírustek do mé Potterovské sbírky. Jen tak dál... jinak teď už nevím jak budu posílat dopisy, přece jen je už prosinec a budou Vánoce a takže moc toho chodit nebude. Ale mám připravené dva do Ameriky. Všimli jste si toho modrého nádechu u fotek ! V tu dobu mně blbla tiskárna :D.

ODESLÁNO : 15.11.2011 - fotka, obrázek, dopis, obálka s adresou
PŘIJATO : 2.12.2011 - fotka i obrázek podepsaný i věnovaný, v mé obálce


29.listopadu 2011

3. prosince 2011 v 7:32 | LuciQ |  Odesláno
V pondělí jsem poslala 3 dopisy, tak snad no... Strašně bych si přála mít jejich autogramy ! Hlavně od Skandara !

Skandar Keynes
Patří k mím nejoblíbenějším hercům. Znám ho jen z Narnie, ale společně s Luckou(Georgie) patří k mím nejoblíbenějším postavám. Moc prosím !

Ben Barnes
Další herec z Narnie, tuto sérii jsem si poslední dobou opravdu oblíbila. Ben tam hrál prince Kaspiana.

Thomas Sanger
Thomas hodně odepisuje a tak to taky zkouším, mám ho ráda hlavně ve filmu Kouzelná chůva Nanny McPhee.