Leden 2012

Daniel in "Kill Your Darlings"

30. ledna 2012 v 18:55 | LuciQ
Lidi, moc vás prosím za pomoc. Daniel Radcliffe bude hrát v novém film Kill Your Darlings, který by měl vyjít příští rok. Neméte někdo nějakou informaci ohledně toho kdy začne natáčení a kde bych mohla pak sehnat adresu ? Autogram Dana sice už mám, ale ráda bych mu poslala vlastní fotku a taky bych se ráda pokusila získat jeho autogram s věnováním. Tak prosím, jestli máte nějaké info piště... Díky.


Autogram - Roger Federer

30. ledna 2012 v 17:54 | LuciQ |  AUTOGRAMY - SPORTOVCI WORLD
Tak toto bylo pro mě opravdu velké překvapení. Nečekala bych že mi odpověď přijde tak brzy. Roger je můj nejoblíbenější tenista, teď ještě napsat Rafaelovi. Jen škoda že mi nepodepsal moje fotky, kdybych to věděla tak bych je zbytečně netiskla :D. Ale jsem opravdu za autogram ráda.

ODESLÁNO : 10.1.2012 - 2 fotky, dopis, dolar, obálka s mou adresou
PŘIJATO : 30.1.2012 - jeho fotka, v mé obálce


WOW !

29. ledna 2012 v 9:57 | LuciQ
Je to možné ?! V březnu by se měl v Praze začít natáčet film Snow Piercer a nejspíš tu budou i hlavní hvězdy.

Chris Evants - patří k mím oblíbeným hercům, strašně jsem si ho oblíbila v Captain America.
Jamie Bell - další z mích opravdu oblíbených herců, mám ho ráda ve filmu Jumper a Orel deváté legie.
Tilda Swinton - její autogram by mě strašně poťešil, protože poslední dobou se mi začíná líbit Narnie.
John Hurt - a asi podle mého, to nejlepší nakonec, znám ho sice jen z HP, ale mám ho tam strašně ráda !

Tak doufám že herci do ČR opravdu přijedou a pak už jen stačí sehnat adresu a pošlu jim dopisy ! Tak snad budou odepisovat !

Autogram - Jakub Kovář

25. ledna 2012 v 16:43 | LuciQ |  Autogramy - Sportovci
No tak to je něco. Když jsem otevřela obálku tak jsem doslova čučela. V obálce totiž byly autogram Kuby Kováře z HC České Budějovice. To ale není nic tak zvláštního, kdybych jim žádost neposlala toto pondělí. Toto je moje nejrychlejší odpověď. Toto je už třetí hokejový klub, který mi poslal autogramy bez problému. No uvidíme, vyzkouším i další :D. Bohužel podpis je nic moc no... Na kartičká se dá, ale na fotce jse vydět jen pár teček. No uvidíme, třeba mu pošlu někdy ještě jednou :D.

ODESLÁNO : 23.1.2012 - fotka, 2 kartičky, dopis, obálka s adr. a známkou
PŘIJATO : 25.1.2012 - vše podepsané, v mé obálce23.ledna 2012

25. ledna 2012 v 16:27 | LuciQ |  Odesláno
HC Kometa Brno
Od jednoho sběratele hokejových kartiček jsem si koupila nějaké kartičky a poslala jse do Brna. Tak dofám že se nikde nezatoulají :D.
Jakub Kovář
Brankař Českých Budějovic. Nejsem sice faninka tohoto týmu, ale jeho autogram bych chtěla mít ve své sbírce.

Nick Moran
A slíbila jsem že pošlu někomu z HP. No doufám že mi dorazí !

Autogram - Carolyn Pickles

23. ledna 2012 v 16:04 | LuciQ |  AUTOGRAMY - HEREČKY WORLD
A dneska mi přišel jeden dopis, no nedalo se poznat ze které země je, protože zase chyběla známka, mám menší podezření na pošťáka jestli je náhodou nesbírá :D :D :D. No ale tušila jsem že to bude něco z Anglie a ono bylo ! Takže další úlovek do mé Potterovké sbírky je tady. Carolyn si v HP zahrála jen malou roly, hned na začátku 1. části, jak jsou všichni v sídle Malfoyovích - ta učitelka, kterou sežere Nagini :D. Jsem ráda že mi odepsala, sice se teda seda fotku podepsala obráceně, ale to nevadí. Jinak v dopise jsem jí psala, jestli by mi nemohla poslat nějakou svoji a Carolyn mi poslala vzkaz. Je celkem fajn vědět že alespoň někdo čte vaše dopisy.

ODESLÁNO : 27.9.2011 - fotka, dopis, obálka s adr.
PŘIJATO : 23.1.2012 - moje fotka podepsaná a věnovaná, vzkaz, vše v mé obálce


JE TOTO NORMÁLNÍ ?! :D

21. ledna 2012 v 9:33 | LuciQ
Opravdu museli zdražovat poštovné z Ameriky ? Z původních 0.98 dolarů to zdražili na 1.05 dolarů. Můžete mně říct kde teď mám sehnat tech 0.05 dolarů ? Jediné co mi zbyde je spolíhat na osobnosti že mi to doplatí, protože toto je vážně příšerný :D... Tento měsíc jsem toho moc neposlala a tak jsem si včera koupila pár známek a v pondělí pošlu dopisy. No poslední dobou jsem se začala soustředit i na české sportovce, zejména na hokejisty. Takže i nadále v tomto sbírání budu pokračovat, jedinou novinkou je že autogramy hokejistů sbírám na hokejové kartičky. Pár jsem si jich objednala od jednoho sběratele, takže budu posílat dopis opět do HC Komety Brno, kam pošlu pár kartiček a pak ještě do Českých Budějovic, kam teda budu posílat jen kvůli Jakubovi Kovářovi :D, pak mám ještě nachystaný dopis do Slavie, ale to jen kvůli tomu že hraje bývalý komeťácký hráč - Tomáš Pospíšil a já debil jsem si to neuvědomovala že už není v Kometě a objednala jsem si jeho kartičku :D :D :D. A pak asi pošlu ještě třetí dopis, ale to nevím komu, ale nejspíš to bude někdo z Harryho Pottera, no nechme se překvapit :P.

Autogram - Veronika Gajerová

21. ledna 2012 v 7:13 | LuciQ |  Adresy - Herečky
Dalíš autogram z Ordinace a i tuto herečku znám hlasvě z Ordinace a nebo ještě Copak je to za vojáka.

ODESNÁNO :mail
PŘIJATO : 1.11.2011 - fotka


Autogram - Lucie Černíková

20. ledna 2012 v 21:18 | LuciQ |  Autogramy - Herečky
A další autogram z Ordinace, ale i ze seriálu Horákovi.

ODESNÁNO :mail
PŘIJATO : 1.11.2011 - fotka


Autogram - Ivana Jirešová

20. ledna 2012 v 21:12 | LuciQ |  Autogramy - Herečky
Autogram mi přišel už více jak před 2 měsíci. Tuto herečku znám hlavně o Ordinace.

ODESNÁNO :mail
PŘIJATO : 1.11.2011 - fotka


Autogram - Martha Issová

18. ledna 2012 v 17:47 | LuciQ |  Autogramy - Herečky
Včera mi přišel jeden dopisek a to z ČR. Nejdřív to vypadalo že to bude jen program divadla (to se mi už párkrát stalo), ale nakonec byl v programu vložený i autogram a to herečky Marthy Issové. Zahrála si například v Hop nebo Trop.

ODESLÁNO : mail (někde na oficiálních stránkách Dejvického divadla)
PŘIJATO : 17.1.2012 - autogram


Autogram - Petr Čajánek

16. ledna 2012 v 15:37 | LuciQ |  Autogramy - Sportovci
Tak dneska na mě čekala jedna obálka. Celkem mně bylo jasný že to bude nějakej hokejista, ale teda Čajánka jsem nečela, protože jsem mu posílala žádost teprve minulý týden. Petr Čajánek je kapitán zlínského týmu. Né že bych byla faninkou Zlínu, ale jeho autogram jsem chtěla mít ve své sbírce.

ODESLÁNO : 10.1.2012 - dopis, hokejová kartička, fotka, kartička, obálka se známkou
PŘIJATO : 16.1.2012 - vše podepsané, v mé obálce


Autogram - Roger Lloyd Pack

11. ledna 2012 v 17:51 | LuciQ |  AUTOGRAMY - HERCI WORLD
A v druhé obálce z Anglie byly podepsané a věnované fotky od Rogera Lloyd Packa. Jsem šťastná ! Protože je to další super úlovek do Potterovské sbírky a aji do mé celkem nové Doctor Who sbírky. V Harry Potterovi je prostě super, zahrál si v Ohnivém poháru - 4. díl, Bartyho Skrka st.. Tak teď by to ještě chtělo sehnat jeho šíleného filmové syna Barty Skrka ml.. Takže dnešek co se týče autogramů mě opravdu potěšíl.

ODESLÁNO : 13.12.2011 - 2 fotky, dopis, obálka s adresou
PŘIJATO : 11.1.2012 - fotky podepsané s věnováním, v mé obálce


Autogram - Thomas Sangster

11. ledna 2012 v 17:44 | LuciQ |  AUTOGRAMY - HERCI WORLD
A dneska mně přišli dvě obálky z Anglie. V první byly autogramy Thomase Sangstera. Pro mě asi jeho dosud nejznáměnší role v filmu Kouzelná chůva Nanny McPhee. Thomas je úžasnej člověk, že odpovídá aniž by jsme mu poslali známku nebo odpovědku. Jsem moc ráda že ve své sbírce můžu mít jeho autogram a dokonce i s věnováním !

ODESNÁNO : 29.11.2011 - 2 fotky, dopis, obálka s adresou
PŘIJATO : 11.1.2012 - fotky podepsané s věnováním, v mé obálce


10.ledna 2012

11. ledna 2012 v 17:33 | LuciQ |  Odesláno
Včera jsem poslala dva dopisy.

Petr Čajánek
Kapítán extraligového týmu Zlín. Ze Zlínka odpovídají celkem rychle. Poslala jsem mu hokejovou kartičku, fotku a prázdnou kartičku. Tak snad mi to vše podepíše :D.
Roger Federer
Hodně známí zahraniční tenista a můj favorit. Poslala jsem mu dolar, tak uvidíme jestli mi fotky podepíše. Jeho autogram bych ve své sbírce uvítala. :D

HLÁSNETE PRO MĚ ?

8. ledna 2012 v 17:21 | LuciQ
Poku budete tak hodní, můžete pro mě hlasovat TADY. Soutežím s autogram Daniela Radcliffe. Tak pokud byste byly hodní hlasujte pro mě :D.

Autogram - Jan Marek

6. ledna 2012 v 15:44 | LuciQ |  Autogramy - Sportovci
I tento autogram jsem zakoupila od toho samého sběratele, za opravdu super cenu. A další můj Most Wanted ! Teď už mi sbívá pouze sehnat Karla Rachůnka. I Honza Marek bohužel umřel 7.9.2011 :(. Tento měsíc se mně povedlo získat už dva Most Wanted. A zítra to jsou přesně 4 měsíce :( a furt mi to připadne jako by to bylo včera :(.

ZÍSKÁNO : zakoupeno od sběratele


Autogram - Josef Vašíček

6. ledna 2012 v 15:35 | LuciQ |  Autogramy - Sportovci
A další autogram, který jsem zakoupila od toho samého sběratele je autogram Josefa Vašíčka - můj Most Wanted. Jsem strašně ráda že ho mám. A navíc mi přidal i podepsanou hokejovou kartičku, je to super. Josef Vašíček bohužel taky zemřel 7.9.2011 v letadle týmu Lokomotiv Jaroslavl.

ZÍSKÁNO : zakoupeno od sběratele


Autogram - Pavol Demitra

6. ledna 2012 v 15:30 | LuciQ |  AUTOGRAMY - SPORTOVCI WORLD
Dneska mi došel dopis s autogramy hokejistů. Jako první je autogram Pavola Demitry. Jeho autogram jsem si opravdu přála a jsem ráda že jsem jej sehnala za opravdu dobrou cenu. Pavol bohužel zemřel 7.9.2011 po letecké nehodě letadla týmu Lokomotiv Jaroslavl.

ZÍSKÁNO : zakoupeno od sběratele


Autogram - Alyson Hannigan (PP)

4. ledna 2012 v 17:12 | LuciQ |  AUTOGRAMY - HEREČKY WORLD
Tento měsíc se mně s tema PP podpisama opravdu "daří". Po včerejších dvou mi dnes přišla Alyson, známá díky své roli v Buffy, přemožitelka upírů nebo z úžasného seriálu Jak jsem poznal vaši matku. Jen mně mrzí že neposílá originální podpisy.

ODESLÁNO : mail - FANMAIL
PŘIJATO : 4.1.2012 - PP autogram