Únor 2012

Autogram - Skandar Keynes

22. února 2012 v 17:44 | Lůca |  AUTOGRAMY - HERCI WORLD
ÁÁÁ :D. Přišel mi Skandar ! Je to úžasný pocit mít jeho autogram ve své sbírce, naposledy jsem se takto cítila když mi dorazil Daniel Radcliffe. Dneska mi prostě přišli dva Most Wanted autogramy, takže opravdu vydařený den. Kdo by neznal Skandara ! V Letopisech Narnie byl úžasnej, v prvním díle jsem měla radši spíš Petra, ale ve druhým a třetím u mě vedl Edmund :D. Tak ještě by mi mohl přijít William :D.

ODESLÁNO : 29.11.2011 - 2 fotky, dopis, obálka s adr.
PŘIJATO : 22.2.2012 - jeho fotka, moje nepodepsané, vše v mé obálce


Autogram - Petra Kvitová

22. února 2012 v 17:40 | Lůca |  Autogramy - Sportovci
Supééér. Když jsem na stole viděla obálku s mou adresou a českou známkou nenapadlo mě že by to mohla bejt Petra. Je to super ! Jsem strašně ráda. Moc jsem nevěřila že by mi odepsala, ale i tak jsem to ryskla a nakonec to vyšlo. Petra je moje nejoblíbenější hráčka, je prostě super. Někde si musím sehnat fotku Petry a Tomáše Berdycha a fotku si skompletovat. Ti dva tvoří dokonalý hráčský pár.

ODESLÁNO : 2.1.2012 - 2 fotky, dopis, obálka s adr. a známkou
PŘIJATO : 22.2.2012 - fotky podepsané, v mé obálce


20.února 2012

22. února 2012 v 17:35 | Lůca |  Odesláno
Jan Kovář
Brácha Kuby Kováře. Už jsem nectěla posílat dopis do žádných klubů, ale nakonec jsem se rozhodla vyzkoušet ještě Plzeň. Našla jsem totiž super fotku Honzi a Kuby a chci si ji skompletovat. Takže pokud vyjde čas, pošlu ji ještě do Budějovic.
Nicolas St. Pierre
Když už do Plzně posílám Honzovi, tak jsem se rozhodla že přidám fotku a papírovou kartičku Nicolase :D. Tak doufám že mi oboje podepíše :D.
One Direction
Původně jsem tu skupinu neměla moc v lásce, ale nakonec se mi jejich písnička začali celkem líbil. 1D posílají své vlastní fotky, ale i tak jsem poslala dva obrázky :D, co kdyby náhodou neměli podpisový karty ? :D :D :D

Lalala :D

18. února 2012 v 16:26 | Lůca
Vážně mě nenapadá inteligentnější nadpis :P. Určitě jste si všimli nového designu, teda pokud se tomu tak dá říct. S tým předchozím jsem se dělala strašně dlouho, ale po chvíli se mi prostě nelíbil. Tak jsem zvolil druhou varintu, udělat opravdu něco jednoduššího a tady to je :D :D :D. Ohledně dopisů jsem napsala pár :D. Přesněji jeden dopis dvoum hráčům do Plzně a ten druhý skupině One Direction, když jsem ten dopis psala (asi 2 dny zpátek), skupinu jsem znala jen tak letmo, ale řekla jsem si že bych třeba jednou mohla bejt ráda za jejich autogram a jak seš čas :D :D :D začali se mi celkem líbit, původně jsem je odsuzovala kvůli třem písničkám, ke kterých mají klip... tyto tři písničky opravdu moc nemusím, ale ty ostatní jsou prostě super. Takže doufám že mi odepíšou :D.

Autogram - Tomáš Vokoun

18. února 2012 v 8:59 | Lůca |  Autogramy - Sportovci
A úplně tým posledním autogramem, který jsem si koupila je autogram Tomáše Vokouna. Opravdu jsem strašně ráda, za jeho autogram. Tomáš v součastné době chytá za Washington Capitals, takže jako u ostatních klubů NHL, ale i KHL je získat autogram korespondenčně téměř nemožné :D.

ZÍSKÁNO : zakoupeno od sběratele


Autogram - Jakub Klepiš

18. února 2012 v 8:55 | Lůca |  Autogramy - Sportovci
Přepoledním autogramem zakoupeným od toho samého sběratele :D, tentokrát je to Jakub Klepiš, další z mých celkem oblíbených hráčů. Jakub začínal v klubu HC Sparta Praha a v součastné době hraje za HC Dynamo Moskva. Jsem opravdu ráda že jsem jeho autogram sehnala.

ZÍSKÁNO : zakoupeno od sběratele


Autogram - Patrik Eliáš

18. února 2012 v 8:52 | Lůca |  Autogramy - Sportovci
Další z mých oblíbených hráčů. I tento autogram jsem zakoupila od jednoho moc hodného sběratele. Patrik začánal v klubu SK Horácká Slávia Třebíč a v součastné době hraje za klub New Jersey Devils. Minulý rok na MS získal s naším národním týmem bronzovou medajli.

ZÍSKÁNO : zakoupeno od sběratele


Autogram - Tomáš Plekanec

17. února 2012 v 14:58 | Lůca |  Autogramy - Sportovci
Joooo :D, Tomáš Plekanec až dotěď byl v mém seznamu Most Wanted. Je to úžasný pocit mít ve své sbírce jeho autogram, prostě super. I tento autogram jsem zakoupila od sběrtele, toho samého jako předchozí :D. Tomáš v součastnou dobu hraje za tým Montreal Canadiens. Minulý rok získal s českou reprezentací bronzovou medajli.

ZÍSKÁNO : zakoupeno od sběratele


Autogram - Tomáš Rolínek

17. února 2012 v 14:52 | Lůca |  Autogramy - Sportovci
Další autogram, který jsem zakoupila od jednoho moc hodného sběratele je od Tomáše Rolínka. V letech 2010 a 2011 vedl náš národní tým jako kapitán. Jeho autogram se mi nedařilo nikde získat, uvažovala jsem i o tom že bych mu napsala do Ruska, ale nakonec jsem zvolila variantu koupi :D.

ZÍSKÁNO : zakoupeno od sběratele


Autogram - Ondřej Pavelec

17. února 2012 v 14:44 | Lůca |  Autogramy - Sportovci
Anooo. Dneka mi přišla obálka se zakoupenými autogramy některých českých hráčů. Jedním z nich je Ondra Pavelec. Jsem strašně ráda za jeho autogram, hodně jsem si ho oblíbila minulý rok, když bylo MS. Chytal prostě úžasně. V součastné době chytá za klub Winnipeg Jets.

ZÍSKÁNO : zakoupeno od sběratele


Autogram - Jackie Chan

14. února 2012 v 16:58 | Lůca |  AUTOGRAMY - HERCI WORLD
Joooo :D. Když jsem viděla razítko s nápisem Hong Kong, už jsem věděla kdo to bude. Přece jen do Číny jsem psala jsen mu. Jackie Chanana jsem měla strašně ráda, když jsem byla malá, strašně se mi líbili jeho filmy. Né že by se mi teď nelíbili, ale dřív to bylo jiný. Naposledy jsem s ním viděla film Karate Kid, kde si zahrál Jared Smith, ten film byl super. Jen mě mrzí že u jedné fotky se mi podpis obtiskl a trochu mázl :(, ale naštěstí je ta druhá v pořádku.

ODESLÁNO : 17.10.2012 - 2 fotky, dopis, obálka s adr.
PŘIJATO : 13.2.2012 - fotky podepsané s věnováním, v mé obálce


Autogram - Yau-Man Chan

14. února 2012 v 16:49 | Lůca |  AUTOGRAMY - OSTATNÍ WORLD
Sice autogramy takovejchto lidí moc nesbírám, ale šlo tu spíš o zvědavost. Psala jsem mu totiž na jeho facebook, nevěděla jsem jestli je to jeho originální, ale po jeho odpovědi že děkuje a že mi autogram pošle to bylo super má totiž v přítelích další účastníky jako třeba Todd, Cortney nebo Erik z Kdo přežije : Čína - moje nejoblíbenější série. Yau-Man se poprvé objevil v Kdo přežije : Fiji, pak byl zvolen diváky za jednoho z nejoblíbenějších hráčů a mohl se zúčastnít zatím poslední série Kdo přežije : Micronesia.

ODESLÁNO : 22.1.2012 - žádost na facebooku
PŘIJATO : 13.2.2012 - autogram


13.února 2012

14. února 2012 v 16:38 | Lůca |  Odesláno
Včera jsem konečně odeslala ty dva dopisy :D.

Harry Melling
Prostě Duley ! Všimla jsem si že začal odepisovat a jeho fotky jsem měla doma celkem dlouho, tak jsem mu konečně napsala dopis :D. Dofuám že to vyjde :D.
Adrian Rawlins
Alias James Potter, na fanmailu jsem viděla jeho odpověď a tak mě napadlo že to taky vyzkouším. Když už mám Daniela tak proč né jeho filmového tátu :D.

Autogram - Emma Thompson

10. února 2012 v 17:14 | LuciQ |  AUTOGRAMY - HEREČKY WORLD
Jahááá :D, konečně jsem se dočkala autogramu, na který jsem celý tento týden čekala - autogram od Emmy Thompson. Každýmu začal chodit a mně furt ne :D. Když jsem otevřela schránku a na mě tam číhal dopis z Anglie vůbec jsem netušila že to může být Emma, protože jsem čekala obálku se známkou mašinky Tomáše :D :D :D. Ale jsem strašně ráda za tyto autogramy. No přiznám se že ve knižní fotrmě Harryho Pottera ji moc nemusím, ale v filmové je super. Jinak si taky třeba zahrála v Kouzelná chůva Nanna McPhee, z toho filmu mám už vlastně 4 herce :D. Emma je už 18. úlovkem (originálním) do mé Potterovské sbírky.

ODESLÁNO : 4.7.2011 - 2 fotky, dopis, obálka s adr.
PŘIAJTO : 10.2.2012 - obě fotky podepsané s věnováním, v jiné obálce


Autogram - Tomáš Pospíšil

8. února 2012 v 11:16 | LuciQ |  Autogramy - Sportovci
A dnešní poslední autogram je od Tomáše Pospíšila. Ještě nedávno hrál za Kometu, teď už hraje za Slaviu. Takže mám úzpěšně odzkoušený další hokejový klub, kde bez problému odepíšou.

ODESLÁNO : 31.1.2012 - fotka, kartička, dopis, obálka se známkou
PŘIJATO : 8.2.2012 - fotka i kartička podepsaná, v mé obálce


Autogram - Petr Kadlec

8. února 2012 v 11:13 | LuciQ |  Autogramy - Sportovci
Další autogram z pražské Slavie. Tentokrát Peťa Kadlec, slavistický kapitán.

ODESLÁNO : 31.1.2012 - fotka, dopis, obálka se známkou
PŘIJATO : 8.2.2012 - fotka podepsaná, v mé obálce


Autogram - Dominik Furch

8. února 2012 v 11:11 | LuciQ |  Autogramy - Sportovci
Dnes mi přišel autogram golmana z HC Slavia Brno. Slavia patří k mým oblíbeným týmům, samozřejmě první je Kometa Brno.

ODESLÁNO : 31.1.2012 - fotka, dopis, obálka se známkou
PŘIJATO : 8.2.2012 - fotka podepsaná, v mé obálce


Czech hockey games

7. února 2012 v 15:23 | LuciQ
České hokejové hry se blíží. Už za necelé 3 měsíce se budou konat v brněnské Kajot areně a předprodej vstupenek začíná už zítra. Bohužel se na zápas asi nedostanu, protože nemůžu sehnat nikoho s kým bych tam šla a samotné se mi tam nechce a navíc lísky jsou hned vyprodané :(. Ale i tak se těším a to hlavně kvůli autogramům, tak doufám že tam někoho potkám. Jsem zaměřená na tři hokejisty, už jsem si dokonce sehnala jejich kartičky. Mím hlavním cílem bude ROMAN ČERVENKA, mám už připravenou slavistickou kartičku a pár fotek, jako dalším bude Petr Hubáček, pro něj mám připravenou komeťáckou kartičku a pak ho chci podepsat do knížky a možná si seženu fotku z reprezentace a tím posledním je Kuba Nakládal, na podepsání mám pardubickou kartičku a ještě najdu nějakou fotku. Tak já doufám že je všechny potkám ! :D

Autogram - Jakub Koreis

6. února 2012 v 16:40 | LuciQ |  Autogramy - Sportovci
A poslední autogram, který mi přišel v pátek. Komeťácký hráč Kuba Koreis.

ODESLÁNO : 23.8.2012 - kartička, dopis, obálka se známkou
PŘIJATO : 3.2.2012 - kartička podepsaná, v mé obálce


Autogram - Miroslav Holec

6. února 2012 v 16:38 | LuciQ |  Autogramy - Sportovci
Předposlední kartička z páteční várky. Tentokrá Míra Holec, další z mých velmi oblíbených hráčů.

ODESLÁNO : 23.8.2012 - kartička, dopis, obálka se známkou
PŘIJATO : 3.2.2012 - kartička podepsaná, v mé obálce