Březen 2012

PÍŠU...

26. března 2012 v 20:28 | Lůca
Když zatím nic nechodí, tak jediné co mi zbývá je hledat na googlu fotky a psat dopisy :P. To se to pak bude posílat až mi nějaký ten Potterovskej dopis přijde :P, otázkou je kdy mi nějaký ten dopis přijde... poslední dobou mi toho moc nechodí. Každej den doufám že mi dorazí Alan Rickman, strašně bych si jeho autogram přála. Našla jsem celkem hodně dalších herců z HP, kteří začali odepisovat, poslední dobou mě HP zase chytlo :D.


DEN PRVNÍ...

20. března 2012 v 19:18 | Lůca
Tak podle mého očekávání mi dneska nic nepřišlo :) a já jsem si slíbila že další dopisy pošlu až mi přijde ten 20. úlovek do Potterovské sbírky, takže jsem celkem zvědavá kdy se dočkám. Teď poslední dobou nemám v plánu ani psat moc lidem, pokud se mi podaří sehant adresu na Daniela Radcliffe na to natáčení tak samozřejmě neváhám a klidně svůj slib poruším a v létě pak budu posílat do Kladna Jardovi Jágrovi a to je zatím vše :D. Ještě bych ráda sehnala tu adresu na Emmu Watson, ale nějak mi to hledaní adres prostě nejde :D.


Autogram - Maggie Smith (2)

19. března 2012 v 14:19 | Lůca |  AUTOGRAMY - HEREČKY WORLD
No neříkám to, dám si slib že do příštího obdrženého autogramu z HP nepošlu žádnej dopis a on mi hned druhej den přijde, ale zase Maggie už mám, takže budu čekat do dalšího dopisu :P. Doma jsem totiž našla ještě jednu její fotku a stejně by mně doma ležela tak jsem se rozhodla že jí ještě jednou napíšu. Na Meggie je opravdu spoleh.

ODESLÁNO : 31.1.2012 - fotka, dopis, obálka s adr.
PŘIJATO : 19.3.2012 - moje fotka podepsaná, v mé obálceMenší pauza ! :)

18. března 2012 v 7:20 | Lůca
Musím udělat menší pauzu v posílání dopisů, jenom za tyto 3 měsíce jsem stihla poslat 23 dopisů. Je pravda že to není moc, ale minulý rok totou dobou jsem stihla poslat 5 dopisů (ale to jsem s posíláním do zahraničí teprv začínala). I tak je potřeba šetřit. Takže další dopisy pošlu až mi přijde můj 20. originální autogram do mé Potterovské sbírky :D. Tak uvidíme jak dlouho budu čekat :D.

16.března 2012

18. března 2012 v 7:05 | Lůca |  Odesláno
A protože mi toho poslední dobou moc nechodí :), tak jsem v pátek poslala 3 dopisy.

Alfie Enoch
Potterovský Dean Thomas. Začal odepisovat, tak jsem mu taky napsala. Doufám že mi odepíše :).
Miranda Richardson
Otravná Rita Holoubková. Její autogram bych opravdu chtěla mít.
Jakub Kovář
Rozhodla jsem se že poslední hokejovou žádost v této sezóně pošlu Jakubovi Kovářovi. Jeho autogram už sice mám, ale nedávno mi přišla odpověď od jeho bratra Jana Kováře, tak si chci tu jejich společnou fotku skompletovat :), no uvidíme...

Autogram - Partička

13. března 2012 v 18:44 | Lůca |  Autogramy - Ostatní
Včera mi přišel jeden dopis a to z TV Prima, nedávno jsem jim psala o autogramy Partičky. Jednou jsem jim tam dokonce posílala svou vlastní fotku, ta se mi ale nikdy nevrádila :(. Tak jsem ráda že posílají své vlastní. Na Primu je opravdu spoleh.
Přiznávám se že sem tento pořad neměla ze začátku moc v oblibě, když jsem viděla tu upoutávku, řekla jsem si že to bude nějaká kravina, pak jsem se jednou koukla na jeden díl a ještě ten den jsem zhlídla všechny ostatní. :D

ODELSÁNO : 7.3.2012 - mail
PŘIJATO : 12.3.2012 - podepsaná fotka


Autogram - Jan Kovář

9. března 2012 v 16:15 | Lůca |  Autogramy - Sportovci
A ještě jeden autogram mi dneska přišel a to od Honzi Kováře, mladšího bratra Kuby Kováře. Chtěla jsem mu napsat až příští sezonu, ale když se objevila ta skvělá fotka, kde jsou oba dva, rozhodla jsem se že si ji chci skompletovat co nejdřív :D. Honza hraje za tým HC Plzeň 1929.

ODESLÁNO : 20.2.2012 - 2 fotky, kartička, dopis, obálka se známkou a adr.
PŘIJATO : 9.3.2012 - fotky i kartička podepsaná, v mé obálceAutogram - Nicolas St. Pierre

9. března 2012 v 16:11 | Lůca |  AUTOGRAMY - SPORTOVCI WORLD
Dnes mi přišel další autogram, tentokrát od kanadského hokejového hráče Nicolase St. Pierra, v součastné době hraje za klub HC Plzeň 1929.

ODESLÁNO : 20.2.2012 - fotka, kartička, dopis, obálka se známkou a adr.
PŘIJATO : 9.3.2012 - fotka i kartička podepsaná, v mé obálce


6.března 2012

9. března 2012 v 16:03 | Lůca |  Odesláno
Helena McCrory
Na Fanmailu jsem viděla nějaké nové odpovědi, tak jsem to taky vyzkoušela :D No uvidíme :D.Ciarán Hinds
Uvažovala jsem jestli mu mám napsat, ale když jsem viděla na fanmailu jeho odpověď z agentury, tak jsem neváhala.

Autogram - Nick Moran

6. března 2012 v 18:14 | Lůca |  AUTOGRAMY - HERCI WORLD
Konečně, konečně nějaký dopis z ciziny po takové době. A dokonce do mé HP sbírky, bohužel je ale podpis rozmazanej :(. Ale to se už bohužel stává. Kdyžtak mu napíšu pak někdy ještě jednou. Nick si zahrál v dvou posledních dílech jednoho z lapků a to Prašivce. V pořadí originálních autogramů je to už 19. Potterovská odpověď. Teď čekám na tu magickou 20 :P.

ODESLÁNO : 23.1.2012 - fotka, dopis, obálka s adr.
PŘIJATO : 6.3.2012 - moje fotka podepsaná, v mé obálce


29.února 2012

6. března 2012 v 17:49 | Lůca |  Odesláno
Nick Jonas
Tak po úzpěchu s Danielem Radcliffe, který vystupoval na Brodway minulý rok to musím vyzkoušet i s Nickem, který hraje ve stejném představení úplně stejnou roly. Jediný rozdíl je že jsem mu místo odpovědky poslala dolar. Tak uvidíme.

Autogram - Tomáš Hanák

3. března 2012 v 14:07 | Lůca |  Autogramy - Herci
Tak minulí týden ve středu mě přišel dopis a v něm autogram Tomáše Hanáka, za který děkuji Ejme že mi ho sehnala. Tomaš patří k mím oblíbeným čaským hercům. Mohli jste ho vidět ve filmu Gympl, Otesánek nebo v seriálu Život je ples. Takže ještě jednou moc děkuji :D.


ZMĚNA JE ŽIVOT ! :D

1. března 2012 v 15:55 | Lůca
Dlouho jsem nad tím přemýšlela, nebojte s tímto koníčkem nekončím. Jde jen o mou přezdívku, když jsem totiž tento blog zakládala, tak trošičku bylo moderní písmenko Q :DDD. Dneska toto písmeno používaji "blbky z facebooku" - promiňte, nechci nikoho urazit :D. Ale poslední dobou mě to celkem hodně trápí, i když vlastně nevím proč, je to prkotina. Dokonce jsem přemýšlela jestli nemám třeba zaloit novej blog s nějakým neutrálním jménem. A to jsem chtěla udělat až do teď, nakonec jste mě přesvědčili vy :D. Když se podívám na statistiku, není sice nejvyšší, ale kolem týdne se tu ukáže cca 300 lidí. A to je mnohem víc než mám Affs. Z toho jsem vyvodila že na můj blog zavítají i jiní lidé. Navíc chci mít trochu originální přezdívku, no dobře Lůca není zas tak originální :P, ale používám ji i na facebookové stránce. Tákže tak :D.