Květen 2012

Autogram - Christian Coulson

28. května 2012 v 18:20 | Lůca |  AUTOGRAMY - HERCI WORLD
Ták dneska na mě čekal jeden dopis z Ameriky. Všimla jsem si že je na obálce má známka, ale prostě jsem si vůbec nemohla vzpomenout, komu že jsem to do té Ameriky psala. A hele byl to Christian. Pokud správně počítám, tak je to už 25. Potterovská odpověď, takže je to supér :). Christian si zahrál ve druhém díle, tedy HP a tajemná komnata, mladého Toma Raddla :).

ODESLÁNO : 24.4.2012 - 2 fotky, dopis, obálka se známkou
PŘIJATO : 28.5.2012 - fotky podepsané, v mé obálce


24.května 2012

27. května 2012 v 9:50 | Lůca |  Odesláno

Isabella Laughland
Doufám že to vyjde, byl by to další úlovek do HP sbírky :).
Robert HardyRobert Hardy
I Roberta znám z HP. Tak doufám že to také vyjde, neposílala jsem mu nic na poštovné, tak uvidíme :D.Autogram - Kenneth Branagh

24. května 2012 v 17:24 | Lůca |  AUTOGRAMY - HERCI WORLD
Áááá. Tak tomuto se říká velké nadšení, mám takovou radost. Prostě další autogram do mé Potterovské sbírky, navíc toto je podle mého opravdu úlovek. Kennth si zahrál ve druhém díle - Tajemná komnata - profesora Gilderoy Lockharta, který vyučoval obranu proti černé magii. Opravdu jsem strašně šťastná, že by i zítra něco přišlo :P ? A k tomu na obálce byla neorazítkovaná známka ! :D SUPÉR :D.

ODESLÁNO : 25.10.2011 - 2 fotky, dopis, obálka s adr.
PŘIJATO : 24.5.2012 - obě fotky podepsané, jeho fotka nepodepsaná, vše v mé obálce


Autogram - Sophie Thompson

23. května 2012 v 17:46 | Lůca |  AUTOGRAMY - HEREČKY WORLD
Tak tento autogram jsem rozhodně nečekala. Sophie mi odpověděla opravdu rychle ! Psala jsem jí minulý týdem v pondělí :D. Kdyby to takto chodilo s více autogramy. Doufám že mi tento týden ještě něco přijde. Z autogramu mám strašnou radost , protože je to další úlovek do Potterovské sbírky a ta je u mě na prvním místě :). Sophie si zahrála v relikviích 1. část Mafaldu Hopkirk.

ODESLÁNO : 14.5.2012 - 2 fotky, dopis, obálka s adr.
PŘIJATO : 23.5.2012 - fotky podepsané a věnované, v mé obálce14.květen 2012

19. května 2012 v 7:33 | Lůca |  Odesláno
Tento týden jsem stihla poslat jen 1 dopis. Příští se doufám polepším :D.

Sophie Thompson
V rekikviích si zahrála roli Mafaldy Hopkirk. Poslední dobou jsem viděla nějaké odpovědi na fanmailu, tak jsem to musela vyzkoušet :D.

Autogram - Václav Pilař

19. května 2012 v 7:29 | Lůca |  Autogramy - Sportovci
Tak tomuto se opravdu říká rychlá odpověď, sice svůj rekord drží Jakub Kovář :), ale 8 dnů taky není špatné... Václav hraje za můj nejoblíbenější český fotbalový tým - FC Viktoria Plzeň. Jsem ráda že mi autogram došel, ze začátku jsem totiž váhala, jestli mu mám napsat, jestli mi vůbec odpoví :D.

ODESLÁNO : 9.5.2012 - 2 fotky, dopis, obálka se znamkou
PŘIJATO : 17.5.2012 - fotky podepsané, v mé obálce


9.květen 2012

13. května 2012 v 12:45 | Lůca |  Odesláno
Moc se omlouvám za moji nízkou aktivitu, ale nějak nestíhám posledné dobou :).

Václav Pilař
Český fotbalista, né že bych se na fotbal nějak začala dívat, na prvním místě je stále hokej :), ale Vašek hraje za můj oblíbený český tým FC Viktoria Plzeň :).
Cobie Smulders
Určitě ji znáte z HIMYM kde si zahrála jednu z hlavních rolích - Robin. Dokonce si zahrála i ve filmu Avengers na který se dlouho chystám. Psala jsem jí na natáčení HIMYM, viděla jsem tam nějaké odpovědí, tak doufám no... :)
John Hurt
Na fanmailu jsem vyděla spoustu odpovědí, tak jsem si řekla že to taky vyzkouším. Kdo by nechtěl mít Olivandera z HP ve své sbírce ? :D
Miriam Margolyes
I Miriam odepisuje poměrně často, tak jsem se rozhodla že jí taky zkusím napsat :)

Menší plány do budoucna :)

8. května 2012 v 8:26 | Lůca
Minulý týden mi přišli americké známky a fotopapíry a včera jsem šla nakoupit ze zbytku peněz známky a obálky, tak to doufám na chvilku vydrží. Behěm včerejška jsem si vybrala 4 lidi, kterým budu zítra posílat. Zatím jen prozradím že 2 jsou z Anglie, 1 z Ameriky a 1 z Česka. Zjistila jsem že jsem minulý měsíc poslala pouhé dva dopisy ! Takže tento měsíc se to pokusím trochu dohnat...

Tak co říkáte na hokej ? Já si myslím že teda rozhodně máme na víc, ale pokud postoupíme tak to bude z odřenýma ušima... z posledních tří zápasů jsme získali "pouhých" 5 bodů. V 1. a doposud posledním zápase chytal Kuba Kovář a opravdu byl skvělej. Ale ani Štěpánek není tak špatnej, vlstně bych řekla že je o něco lepší jak Kovář, bohužel ho po tom druhém zápase tak nikdo brát nebude :(, ale podle mého to nebyla jeho chyba, ale chyba české obrany... která vlastně i včera žádně zaostávala, protože jsem Norům dovolili si "ponechat" jeden bodík !!!

Autogram - Jan a Jakub Kovářovi

7. května 2012 v 9:26 | Lůca |  Autogramy - Sportovci
V pátek mi přišel jeden autogram a to podepsaná fotka, kterou jsem poslala Kubovi Kovářovi. Fotka byla už předem podepsaná od Honzy Kováře. Jsem strašně ráda, že se mi podařila skompletovat další fotka. Navíc taky tímto dopisem se mi vrátili všechny žádosti zaslané do českých klubů, takže opravdu na čechy je spoleh :). V součastné době můžete vidět oba kluky hrát na MS 2012.

ODESLÁNO : 16.3.2012 - fotka, dopis, obláka se známkou
PŘIJATO : 4.5.2012 - podepsaná fotka, v mé obálce


Autogram - Jakub Štěpánek

4. května 2012 v 15:26 | Lůca |  Autogramy - Sportovci
Šestý a zároveň poslední autogram, který mi získal Ondra. Ze všech šesti jsem z něj asi nejvíce nadšená. Prostě miliju český brankaře. I tento autogram byl získán na Českých hokejových hrách v Brně, kde jsem shodou okolností byla taky, ale nějak se mi prostě nechtělo čekat na hráče, takže snad příště. Samozřejmě i Kuba se zúčastní MS 2012.

ZÍSKÁNO : od sběratele


Autogram - Jakub Nakládal

4. května 2012 v 15:22 | Lůca |  Autogramy - Sportovci
Pátý autogram od Ondry. Autogram získal na Českých hokejových hrách. Kuba hrál dříve v Pardubicích, ale v průběhu sezóny 2011/2012 přestoupil do Salavat Julajev Ufa. I Kuba dneska nastoupí na MS 2012 ! Tak uvidíme, jak to vše dopadne :).

ZÍSKÁNO : od sběratele


Autogram - Petr Průcha

4. května 2012 v 15:17 | Lůca |  Autogramy - Sportovci
I tento autogram mám od Ondry. Petr Průcha dříve hrával za Pardubice, dnes hraje SKA Petrohrad. V roce 2005 vybojoval s naším národním týmem na MS zlato a minulý rok přispěk k bronzu. Zůčastní se letošního MS, které začíná právě dneska.

ZÍSKÁNO : od sběratele


Autogram - Petr Holík

2. května 2012 v 15:54 | Lůca |  Autogramy - Sportovci
V pořadí třetí autogram, který mi sehnal Ondra :). Peťa patří k mým nejoblíbenějším hračům ze Zlína, teda samozřejmě až po Peťovi Čajánkovi :P.

ZÍSKÁNO : od sběratele


Autogram - Jakub Koreis (2)

2. května 2012 v 15:50 | Lůca |  Autogramy - Sportovci
Druhý autogram od Ondry :). Kuba hraje v součastné době za můj oblíbený klub HC Kometa Brno a dokonce i má podpesanou smlouvu na příští rok. Dřív hrál i ve Spartě.

ZÍSKÁNO : od sběratele


Autogram - Robert Reichel

2. května 2012 v 15:46 | Lůca |  Autogramy - Sportovci
Dnes mi přišla várka hokejových autogramů, které mi sehnal Ondra :). Jako první tu přidávám autogram od Roberta Reichela, dřív hrával za Litvínov, dnes trénuje českou reprezentaci do 16 let.

ZÍSKÁNO : od sběratele


Autogram - David Bradley

1. května 2012 v 9:13 | Lůca |  AUTOGRAMY - HERCI WORLD
Druhý včerejší autogram. Tento autogram mi úplně vyrazil dech. Já furt říkám, že ty největší úlovky přijdou, když to člověk prostě nejmíň čeká :). Davida znám jen z Harryho Pottera, kde si zahrál bradavického školníka Arguse Filche. Prostě super, poeslední dobou se mi moje Potterovká sbírka celkem rozrůstá, toto je už 22. Potterovský autogram. Se včerejší poštou jsem maximálně spokojená :). Jednu fotku věnoval sice někomu jinému, ale to je jedno :D.

ODESLÁNO : 11.10.2011 - 2 fotky, dopis, obálka s ang. známkou
PŘIJATO : 30.4.2012 - fotky podepsané a věnované, v mé obálce


Autogram - Michael Sheen

1. května 2012 v 9:06 | Lůca |  AUTOGRAMY - HERCI WORLD
Včerejšek by jen samé překvapení, ve schránce jsem našla dva dopisy z Anglie a k tomu takovéto úlovky! Jako první je autogram od Michaela Sheena. Michaela znám jen z Twilight sagy jako Ara,kde si zahrál hlavního z Volturiovích. Opravdu jsem tento autogram nečekala, dopsi jsem mu posílala minulý rok o prázdninách, vlastně jsem už ani nečekala že by mi autogram mohl přijít. Jsem ráda že se mi moje malá Twilight sbírečka trochu rozrosta.

ODESLÁNO : 21.7.2011 - 2 fotky, dopis, obálka
PŘIJATO : 30.4.2012 - jeho fotka podepsaná, v jiné obálce