Červenec 2012

Autogram - Natalia Tena

30. července 2012 v 11:05 | Lůca |  AUTOGRAMY - HEREČKY WORLD
Tento autogram mě udělal velkou radost. Další autogram do mé Potterovské sbírky. Natalie si zahárla i v seriálu Hra o trůny, ale i tak v HP ji mám nejraději. Jsem ráda že druhý pokus vyšel. A ještě k tomu přišla neorazítkovaná známka.

ODESLÁNO: 5.6.2012 - 2 fotky, dopis, obálka s ang. známkou
PŘIJATO: 30.7.2012 - fotky podepsané a věnované, v mé obálce


Autogram - Bonnie Wright (PP)

30. července 2012 v 11:01 | Lůca |  AUTOGRAMY - HEREČKY WORLD
Dneska mě přišli 2 autogramy z Anglie, první PP od Bonnie Wright. Přiznám se bych byla raději kdybi mi nic nepřišlo. PP autogramy odpravdu nesbírám. Ale aspoň se mi zvýšila úzpěšnost a je to i nový rekord v příchodu dopisu :).

ODESLÁNO: 24.1.2011 - 2 fotky, dopis, obálka s adr.
PŘIJATO: 30.7.2012 - PP autogram, 2 fotky nepodapsné, v mé obálce


Autogram - HC Kometa Brno (2)

27. července 2012 v 9:57 | Lůca |  Autogramy - Sportovci
A jak už jsem řekla, neměla jsem od všech kartičky a tak jsem si je nechávala podepisovat na dres. Takže na drese můžete vidět celkem hodně autogramů. Můžete tam vidět tyto autogramy - Leoš Čermák, Tomáš Divíšek, Róbert Petrovický, Milan Hruška, Miroslav Holec, Petr Hubáček (které ho jsem tam opravdu nečekala), Jakub Koreis, Roman Kadela, Tomáš Malec, Tomáš Svoboda, Radek Dlouhý Hynek Zohorna, Radek Dlouhý, Jan Švrček...
Mám v plánu si tam ještě nechat podepsat Jakuba Svobodu, protože mi už bylo blbé mu říkat o autogram na dres, když mu podepisoval 2 kartičky a ještě se se mnou vyfotil a čekalo tam na něj spoustu faninek. A pak ještě rozhodně Radima Bičánka a Jirku Trvaje. Na tyto dva jsem čekala takvou dobu a pak nám řekli že vyjdou až tam za půl hodiny a já jsem spěchala. Už se nemůžu dočkat dalšího zápasu :D...


Autogram - Jakub Svoboda (2)

27. července 2012 v 9:32 | Lůca |  Autogramy - Sportovci
Jako dalšího koho jsem viděla byl Kuba Svoboda, moc kartiček jsem s sebou něměla, nevěděla jsem jak to tam chodí a kolik autogramů bych zvládla sehnat a proto jsem si vzala jen pár kartiček. Kuba Svoboda patří k mým nejoblíbenějším hráčům :). Příště si od něj musím nechat podepsat minidres :D.

ZÍSKÁNO: Osobně 26.7.2012


Autogram - Hynek Zohorna

27. července 2012 v 9:29 | Lůca |  Autogramy - Sportovci
Včera po zápase jsem měla v plánu sehnat autogram Kuby Štěpánka, ale když furt nešel, šla jsem se podívat k komeťáckýmu východu a koho tam nevidím, Hynka Zohornu! Hynek je můj nejobílbenější hráč a hodně mě mrzelo že ve včerejším zápase nehrál a to ani Štěpánek a ani Průcha :(.

ZÍSKÁNO: Osobně 26.7.2012


Autogram - Patrick Thoresen

26. července 2012 v 11:41 | Lůca |  AUTOGRAMY - SPORTOVCI WORLD
A do třetice všeho dobrého, útočník SKA Petrohradu Patrick Thoresen! Teď mě štve, že jsem do toho Brodu neposlala více hráčům, ale tak někdy příště :).

ODESLÁNO: 23.7.2012 - 2 fotky, dopis, obálka s zn.
PŘIJATO: 26.7.2012 - fotky podepsané, v mé obálce


Autogram - Dmitry Kalinin

26. července 2012 v 11:34 | Lůca |  AUTOGRAMY - SPORTOVCI WORLD
Áno. Když jsem viděla tu obálku s tou známkou, kterou jsem posílala do Brodu, bylo mě to jasné! Jako, musím uznat že autogramy mi přišli rychle. Prvním z obálky je Dmitry Kalinin, obránce SKA Petrohradu.

ODESLÁNO: 23.7.2012 - 2 fotky, dopis, obálka s zn.
PŘIJATO: 26.7.2012 - fotky podepané, v mé obálce


Autogram - Josef Váňa ml.

26. července 2012 v 11:27 | Lůca |  Autogramy - Sportovci
Český žokej a syn Josefa Váňi st..

ODESLÁNO: 18.7.2012 - 2 fotky, dopis, obálka s zn.
PŘIJATO: 26.7.2012 - fotky podepsané (1 pro Edit), v mé obálce


Autogram - Candice Accola

24. července 2012 v 10:07 | Lůca |  ADRESY - HEREČKY WORLD
Když mi přišla obálka z Ameriky, v duchu jsem doufala že to bude Alan Rickman :), já vím, jsem strašná. Ale opravdu bych nevěřila že mi přijde Candice Accola! Tuto herečku můžete znát z Upířích deníků, kde hraje celkem významnou roli upírky Caroline. Zahrála si taky malou roli v seriálu HIMYM. Psala jsem jí na natáčení TVD.

ODESLÁNO: 9.7.2012 - 2 fotky, dopis, obálka s am. známkou
PŘIJATO: 24.7.2012 - podepsané a věnované fotky, v mé obálce


23.července 2012

23. července 2012 v 8:26 | Lůca |  Odesláno
Yvonne Strahovski
Tuto herečku znám ze seriálu Chuck, který jsem si poslední dobou hodně oblíbila, a když mi navíc vyšel autogram hlavního představitele - Zachary Levi. Musela jsem vyzkoušet i Yvonne.

ODESLÁNO: 2 fotky, dopis, obálka s am. známkou
Dmitry Kalinin
Hráč SKA Petrohradu

ODESLÁNO: 2 fotky, dopis, obálka s zn.
Patrick Thoresen
Hráč SKA Petrohradu.

ODESLÁNO: 2 fotky, dopis, obálka s zn.

Chuck a Hra o trůny

22. července 2012 v 18:41 | Lůca
Jó, myslím že nadpis je celkem srozumitelný. Poslední dobou toho moc nenaposílám, takže jsem se rozhodla že alespoň zkusím zkouknout nějaké seriály. Minulý rok jsem byla touto dobou zažraná do seriálu jménem Robin Hood. Rozhodla jsem se že se mrknu na seriál Chuck od začátku, protože jsem zjistila že všechny díly jsem neviděla a pak jsem se rozhodla že se začnu dívat na seriál Hra o trůny. Nedávno jsem skoukla 1. sérii Misfits: Zmetci, ale opravdu mi to nějak nezaujalo. Takže to vypadá že zatím v další sérii pokračocat nebudu. Tak jaký seriál mně doporučujete vy?

Tak né asi...

18. července 2012 v 16:34 | Lůca
No jako tento měsíc je z hlediska nových přísůstků naprosto příšerný! Za celou dobu mně přišly pouze dva autogramy. Pokud to takto půjde dál, bude to jeden z nejhorších měsíců za celé mé sbírání. Ale všechno má svá pozitiva, na oficiální stránce Komety už oznámi datum předprodeje vstupenek na zápas HC Kometa Brno - SKA Petrohrad. Hold budu muset na lístky počkat až do pondělí (nechápu proč mají ten předprodej tak málo dnů!). Tak se mně doufám podaří sehnat toho Štěpánka, pak se ještě chystám na zápas HC Kometa Brno - PGS Zlín, ale to není 100%... ale kdyby jo, tak i z toho zápasu bych mohla přijít s pár autogramy. V srpnu taky doufám budou mít komeťáci nějakou tu autogramiádu a ještě jsem si všimla že na hradě Veveří bude v jeden ten samý den vystopovat Mandrage a Tomáš Klus... takže uvidíme, doufám že seženu někoho, kdo by tam se mnou jel... Jinak, po dlouhé době jsem nahrála na net jedno video, jako není to nic moc, teprve s tým začínám a pak ještě jedno z minulého Jarmarku, kde byl Tom Klus.


18.července 2012

18. července 2012 v 10:30 | Lůca |  Odesláno
Po delší době jsem konečně odeslala další dopisy.

Josef Váňa ml.
Syn známého českého žokeje.

ODESLÁNO: 2 fotky, dopis, obálka s adr. a znám.
Justin Bieber
Né nebojte, nepropadla jsem Biebermanii! Nepatřím k jeho velkým fanynkam, ale ani neptarřím k jeho velkým odpůrcům. Navíc ty jeho novější písničky se už celkem dají poslouchat, jeho hlas se už trošičku mění :D.

ODESLÁNO: 2 fotky, dopis, obálka s adr.Autogram - Zachary Levi

16. července 2012 v 16:09 | Lůca |  AUTOGRAMY - HERCI WORLD
Páni, prostě takovou dobu mi nic nechodilo, a když jsem viděla tu obálku z Ameriky, byla jsem nadšená. Vůbec by mě nenapadl že by to mohl být Zachary, přiznám se že jsem čekala Alana Rickmana. Ale jsem vlastně hodně ráda, Zachary hraje Chucka ve stejně jmenovaném seriálu Chuck, ten seriál mám moc ráda. Taky si zahráv v Alvinovi a Chipmunci 2.

ODESLÁNO: 11.4.2012 - fotka, dopis, dolar, obálka s adr.
PŘIJATO: 16.7.2012 - fotka podepsaná a věnovaná, v mé obálce


SČÍTÁNÍ 2012 /LEDEN-ČERVEN/

9. července 2012 v 18:25 | Lůca |  SČÍTÁNÍ
Sice s menší spožděním, ale nevadí... Rozhodla jsem se tu udělat sčítání autogramů za 6 měsíců. Abych se přiznala jsem nad míru spokojená, ani bych neřekla že mi přišlo tolik autogramů a odeslala jsem tak málo dopisů. Jde poznal že od února jsem si dala tu pauzu a pak už se mně nepovedlo vrátit do starých kolejí.

ODESLÁNO
Leden - 14
Únor - 4
Březen - 5
Duben - 2
Květen - 7
Červen - 9
CELKEM - 41 dopisů


9.července 2012

9. července 2012 v 17:25 | Lůca |  Odesláno
Tak když mi furt nic nechodí, musela jsem napsat nějaké dopisy.

Steve Martin
Známý americký herec, zahrál si například společně s Taylorem Lautener v 12 do tuctu.

ODESLÁNO: 3 fotky, dopis, dolar, obálka s adr.
Candice Accola
Caroline z Upířích deníků, rozhodla jsem se že časem bych si chtěla sesbírat nějaké herce u TVD. Psala jsem jí na natáčení Upířích deníků.

ODESLÁNO: 2 fotky, dopis, obálka s známkou
Jeff Rawle
Almost Diggory z Harryho Pottera, určitě by to byl krásný příšůstek do mé HP sbírky.

ODESLÁNO: 2 fotky, dopis, obálka s adr.

Upíří mánie je tu!

7. července 2012 v 18:16 | Lůca
Jé a zase jeden z tech mých opravdu originálních nadpisů. Ale tak co už. Na Nově konečně začali vysílat Upíří deníky, no že jim to trvalo oproti Slovensku. Celkem jsem se tomuto seriálu vyhýbala, prostě jsem byla stále chybně přesvědčena, že je to kopie Twilight. Nakonec z toho vyšlo, že vlastně Twilight je kopie Upířích deníků :D.... A dneska jsem zdolala poslední díl. No, jako konec 22. dílů třetí série je nějak podezřele podobný s koncem Twilight saga: Rozbřesk :D.

Jinak jsem se chtěla zeptat, kdo z vás sleduje/sledoval tento seriál? A jste team Stefan nebo team Damon? Mě už se od prvního dílu prostě víc zamlouval Stefan. Jako líbí se mi Damonův humor, ale i tak nadále u mě výtězí Stefan Salvatore.


Tak určitě, je to sport!

4. července 2012 v 20:29 | Lůca
Tak určitě, originální nadpis že? Tento týden jsem stihla poslat JEN 2 dopisy a to do Ameriky, mám plán, že budu o prázdninách týdně posílat aspoň 5 dopisů. Ale k mému neštěstí opět nemám známky a ani obálky a ještě k tomu bude zítra a pozítří svátek! Jak já ty svátky nenávidím, teda pochopitelně jen když jsou o prázdninách. V půli měsíce se chystám vyvolat nějaké fotky, abych zbytečně neplítvala fotopapírem. Nejhorší je, že už ani pomale nevím, komu mám napsat. Jako někteří by tam byli, ale to je takoví, že prostě odpoví jednou za čas. No pokusím se najít někoho z Harryho Pottera. Áchjo, jak říkám, nesnáším vždycky to období, kdy mi všechno dochazí, jak už jsem psala ty známky a obálky, tak k tem se ještě přidávaji fotorůžky, euro obaly a ještě musím dokoupit další šanony, navíc to vyvolání fotek taky nebude nejlevnější a ještě jsem si zase objedanala nějaké hokejové kartičky na podepsání. No jó, je to hold drahej koníček.

Každým dnem sleduju oficiální stránku mé milované Komety a čekám, jestli už konečně udělají nějakou autogramiádu, na které bude Hynek Zohorna, to víte, vidět ho na živo (už se mi to párkrát poštěstilo) a získat od něj další a další autogramy a popřípadně i fotku, jsem mimo :D. A jako kdyby se té autogramiády zúčastnil i Jakub Svoboda (můj 2. nejoblíbenější hráč), vůbec by mi to nevadilo. Navíc už necelí měsíc zbývá, k prvnímu zápasu Komety! A když jsem si přečetla s kým, tak se mi málem zastavilo srdce. 26.7.2012 odehraje HC Kometa Brno zápas s SKA Petrohradem! A co to znamená? Že v Brně bude Jakub Štěpánek. Na ten zápas prostě musím, hned jsem si objedanala nějaký jeho kartičky a vytiskla fotku. Doufám že se mi poštěstí jeho autogram získat, jeden už sice mám, ale čím víc, tím líp... navíc u tak skvělého (a vážně pěkného) gólmana.

P.S.: Obdivuji vás, pokud jste to dočetli až do konce :D.

Autogram - Jakub Janda

3. července 2012 v 21:42 | Lůca |  Autogramy - Sportovci
Dneska na mě ve schránce čekal autogram českého skokana na lyžích - Jakuba Jandy. V roce 2006 vyhrál jako první Čech Světový pohár. Za autogram děkuji Ejme.


2.července 2012

2. července 2012 v 9:52 | Lůca |  Odesláno
Dneska jsem poslala dva dopisy do Ameriky...

Jim Parsons
Poslední dobou sem si oblíbila seriál Teorie velkého třesku a Jim tam má jednu z hlavních rolí - Sheldon Cooper. Navíc Sheldon je moje nejoblíbenější postava z celého seriálu. Když jsem se dozvěděla, že Jim odepisuje z divadla, okamžitě jsem mu napsala dopis. Hra končí příští měsíc.
Mark Harmon
Pokud patříte mezi fanoušky NCIS, tak myslím že vám Marka ani nemusím představovat. Dopis jsem mu už napsala dřív, jenom jsem to něja pozapoměla poslat.