Srpen 2012

Ehm...

30. srpna 2012 v 0:29 | Lůca
Nó, tak všechno nejde podle plánů. Někdy v tuto dobu jsem měla dokoukávat 3. sérii seriálu Chuck. Kdo by řek že mě tento seriál tak chytne, že během necelých 14 dnů shlédnu 2., 3. a dokonce i 4. sérii. Ono se to nezdá, ale tyto tři série mají dohromady kolem 45 hodin. Opravdu nechápu jak se mně to povedlo.
Kdybych to tak zatím zhrnula tak 1. série je tak klacická zahřívací, prostě myslím že nikoho nemůže zklamat. Ve 2. sérii už je to jiné, vztah mezi Sárou a Chuckem se vyvíjí díl po dílu, prostě jen čekáte kdy se dají ti dva dohromady. To se podaří koncem 3. série a jelikož já celkem ulítávám na těchto romaňťácích, není divu že jsem se okamžitě pustila do 4. série, kde už oba tvoří ten pravý pár. Jsem zvědavá na 5. a bohužel už poslední sérii, u které počkám až bude dabing, protože se mi kupodivu dabing tohoto seriálu celkem zamlouvá. Pokud nevíte jaký seriál začít sledovat, určitě doporučuji...

Takže doufám že Prima COOL bude novou sérii vysílat co nejdřív, teď budu mít se seriálama menší klid. Měla bych se pustit konečně do čtení knížek, protože tuto činnost jsem bohužel poslední dobou nějak zanedbávala :D. Ale i tak se nemůžu dočkat na novou sérii HIMYM a TVD... :D


Autogram - Chris Colfer (PP)

29. srpna 2012 v 17:23 | Lůca |  AUTOGRAMY - HERCI WORLD
Tak šťastná jsem byla, když jsem viděla obálku z Ameriky, ale čekalo mě takové zklamání :/. Vůbec si nejsem vědoma, že bych mu psala. Chrise znám jen ze seriálu Glee, kde si zahrál Kurta.

ODESLÁNO: e-mail
PŘIJATO: 29.8.2012 - PP autogram


27.srpna 2012

29. srpna 2012 v 8:19 | Lůca |  Odesláno
Tak sice s menším spožděním, ale v pondělí jsem odeslala zase pár dopisů :)...

Martin Sheen
Martin Sheen
Nejraději ho má v filmech Chyť mě když to dokážeš a v novém provedení Spider-mana - The Amazing Spider-man. Tak doufejme, že to vyjde :)...

ODESLÁNO: 3 fotky, dopis, IRC, obálka s adr.
Emilie de Ravin
Emilie de Ravin
Vidět jste ji mohli v seriálu Ztraceni, ale pro mě významější role byla ve filmu Remember me, kde si rahála po boku Roba Pattinsona. Píšu jí na natáčení.

ODESLÁNO: 2 fotky, dopis, IRC, obálka s adr.
Elpiass.jpg
David Ryall
David si zahrál v Harry Potterovi, i když né nějak významnou roli, ale na fanmailu jsem si všimla že odpovědi chodí, tak jsem to chtěla taky vyzkoušet.

ODESLÁNO: 2 fotky, dopis, obálka s adr.
DavidKrejci.jpg
David Krejčí
David je profesionální hokejista hrající za tým Boston Bruints. Když se mně naskytla příležitost napsat mu tady do ČR, tak jsem neváhala.

ODESLÁNO: 2 fotky, dopis, obálka s adr. a zn,

Autogram - John Hurt

25. srpna 2012 v 14:19 | Lůca |  AUTOGRAMY - HERCI WORLD
Včera na mě ve schránce čekala jedna obálka s anglickou známkou, tekžě už jsem měla tušení že to bude někdo z Harryho Pottera. Johna znám jenom z HP, kde si zahrál výrobce hůlek Ollivandera. Jsem ráda, protože se mi má Potterovská sbírka začíná pěkně rozrůstat.

ODESLÁNO: 9.5.2012 - 2 fotky, dopis, obálka s adr.
PŘIJATO: 24.8.2012 - fotky podepsané s věnováním, v mé obálce


Chuck...

21. srpna 2012 v 10:59 | Lůca
Po dlouhé débě jsem se zase dala na sledování seriálů, tentokrát jsem se rozhodla pokračovat v už rozkoukaném seriálu Chuck. Dívali jste se někdo na tento seriál? Zajímalo by mě jak asi zkončí. Já jsem ten typ člověka, co to porstě potřebuje vědět! Těď se dívám na konec druhé série, do konce prázdnin chci shlédnout třetí sérii a během září čtvrtou sérii. Pátou si nechám na později, protože pak bude startovat nová série Upířích deníků a tu si opravdu nemůžu nechat ujít.

Chuck Bartowski Pic

Autogram - Filip Blažek

20. srpna 2012 v 19:46 | Lůca |  Autogramy - Herci
Přesně po týdnu mi zase něco přišlo, super! A k tomu do mé filmové sbírky Probudím se včera, jak říkám, autogramy českých herců moc nesbírám, ale tento film je skvělí! Když jsem viděla českou známku na obálce, vůbec jsem nevěděla kdo to může být. Že by to byl Filip, protože jsem mu psala nedávno.

ODESLÁNO: 6.8.2012 - 2 fotky, dopis, obálka s zn. a adr.
PŘIJATO: 20.8.2012 - 2 fotky, v mé obálce


Menší změna...

20. srpna 2012 v 11:22 | Lůca
Určitě jste si všimli, udělala jsem new lay. No není to žádná slává, chtělo to změnu a mně se nějak nechtělo dělat nic extra, takže je tu jen tento. Prostě jsem tam musla dát tu Danovu novou fotku, protože ta je naprosto skvělá. Poslala jsem ji i Danovi na na táčení a pokud to nevyjde pošlu mu ji i do divadla, prostě se mi na té fotce strašně líbí. Dneska jsem poslala 3 dopisy a tento týden plánuji alespoň ještě 2 poslat a pak mi zase dojdou známky :/. Během dneška a zítřeka plánuji něco udělat s menu tohoto blogu, všimla jsem si že info tam není moc aktiální....


20.srpna 2012

20. srpna 2012 v 10:10 | Lůca |  Odesláno
Konečně jsem poslala pár dopisů. Chtěla bych jen něco poznamenat, soukromou adresu na Patrika Eliáše nědám nikomu, jen kdybyste měli na výměnu nějakou jinou adresu. A to samé adresu na natáčení nového filmu s Danem....
Daniel Radcliffe
Dlouho jsem přemýšlela jestli mám posílat dopis na natáčení filmu THE F WORD. Nakonec jsem se rozhodla že to udělat prostě musím. Adresu jsem si našla sama, takže to byl o důvod víc, protože v tom hledání nejsem moc dobrá. A je pravda, že Danův autogram už mám, ale prostě mít ho na fotce z HP nebo prostě na vlastní fotce! To by bylo supér.

ODESLÁNO: 4 fotky, dopis, IRC, obálka s adr.
Linden.jpgAndy Linden
Měla bych si trochu rozšířit svou Potterovskou sbírku o nové kousky a tak jsem poslala Andymu, uvidíme. Snad to vyjde...

ODESLÁNO: 2 fotky, dopis, obálka s adr.
Soubor:PatrikElias2.jpgPatrik Eliáš
Když mi vyšla ta soukormá adresa na Plekyho a do týden mi přišla odpověď, musím to vyzkoušet i s Eliášem!

ODESLÁNO: 3 fotky, dopis, obálka s zn. a adr.Tak né asi...

13. srpna 2012 v 16:24 | Lůca
Jóóó. Zase jeden z mých obvyklích výlevů s inteligentním nadpisem. Co víc si přát. Jak jste si mohli všimnout, začali přípravné zápasy mé milované Komety. V Brně byli zatím pouze dva, no a já jsem měla to štěstí se obou zúčastnit. Musím říct, Komeťáci jsou naprosto super. Podepíšou se vám, vyfotí se s vámi a ještě s vámi taky prohodí pár slov. Kdo by toto čekal. Taky jsem si myslela, že nějak nebudu stíhat si chodit pro podpisy, protože jestli se všichni vyvalí z tech dvěří a pomašírují si to na ke svému autíčku, budu pěkně v pytli. Naštěstí vycházeli po jednom, maximálně po dvou, udělali mi radost, hošánci. Za nejpříjemnější setkání považuji určitě s Peťou Hubáčkem, pak taky s Hynkem Zohornou, Jakubek Svobodou a Jakubem Koreisem (mí 3 nejoblíbenější hráči). A zítra je další zápas, tentokrát s Vítkovicemi, jak ráda bych šla. Ale ne, nemůžu. Stejně bych utratila další peníze "jen" za přípraný zápas a jakmile začne extraliga, nic by mi nezbylo. Stejně na zápasu se Zlínem skoro nikdo nebyl. S Petrohradem bylo něco přes 3000 lidí, takže to celkem šlo, ale se Zlínem pouhých 1500. A ještě k tomu tady u tech přípravných zápasů nejde tolik o to výtězstí, takže tam všude rvou ty svý juniory! Né že bych je neměla ráda, "je to přece naše budoucnost", ale všechny mé sympatie k nim se zhroutili, když jsem vyděla jednoho juniora s číslem 20, jak si hraje za Áčko (číslo 20 má Hynek Zohorna! teď nemůže hrát, údajně bere antibiotika).

A teď trošičku o autogramech :D. Poslední dobou toho moc nenaposílám, to je pravda. Problém je, že se už snažím dávat do každého dopisu něco na zpáteční poštovné, takže mě pak jeden dopis stojí 2x víc. IRC jsou moc drahé, dolar je teď už málo (poštovné z Am. je 1,05), není to o moc, ale známe některé celebrity a poslat 2 dolary se pak vyrovná ceně jedné odpovědky. A o známkách ani nemluvě, protože můj aktuální stav je 1 ameriká a 3 anglické. Navíc ty anglické už jsou jednou použité, to je tak, když se pošťákům nechcou razítkovat obálky, ale jako né že by mi to vadilo. Pokud jste to dočetli až do konce, tak máte můj obdiv :D.


Autogram - Tomáš Plekanec (2)

13. srpna 2012 v 13:31 | Lůca |  Autogramy - Sportovci
Jeho autogram už sice mám, ale jak říkám, není nad to, když vám někdo ty fotky podepíše a vy víte, že je to přímo pro vás. Tom Plekanec patří k mým neojoblíbenějším hráčům a jsem strašně ráda, že mi odepsal. Psala jsem mu totiž na soukromou adresu. Moc se omlouvám, ale tuto adresu nikomu neposkytuji, maximálně kdybyste mi za ni nabýdli jinou soukromou.

ODESLÁNO: 6.8.2012 - 2 fotky, dopis, obálka s zn.
PŘIJATO: 13.8.2012 - fotky podepsané, v mé obálce


Autogram - Petr Hubáček (3)

11. srpna 2012 v 13:55 | Lůca |  Autogramy - Sportovci
Prostě Hubas, z jeho setkání mám ten nejlepší pocit. On je prostě stršně hodnej. Celkem jsem se bála, jestli mi podepíše 2 fotky (jednu společnou z minula) a 3 kartičky. Ale Peťa byl oprvdu na pohodu, všechno podepsal a na společnou se podepsal i s věnováním. Opravdu ho mám moc ráda :).

ZÍSKÁNO: osobně 9.8.2012


Autogram - Hynek Zohorna (2)

11. srpna 2012 v 13:46 | Lůca |  Autogramy - Sportovci
Hynek je můj nejoblíbenější hráč z celého týmu HC Kometa Brno. Teda samozřejmě, nikdo nemá na našeho Hubase, ale ten právě v Kometě není :). S Hynkem jsem se setkala už minule, na zápase s Petrohradem. Nechala jsem si od něj podepsat i naši společnou fotku, ale jak říkám, zveřej%novat ji zde nechci :).

ZÍSKÁNO: osobně 9.8.2012


Autogram - Jakub Svoboda (3)

11. srpna 2012 v 13:43 | Lůca |  Autogramy - Sportovci
I Kuba Svoboda je jeden z mých nejoblíbenějších hráců, takže jsem ráda, že mám další jeho autogram. Navíc na fotce za zápasu, kdy poprvé nastoupil za naši repre. Kuba je opravdu strašně milý. :)

ZÍSKÁNO: osobně 9.8.2012


Autogram - Jakub Koreis (3)

11. srpna 2012 v 13:39 | Lůca |  Autogramy - Sportovci
Kuba Koreis, v současné době jeden z mých nejoblíbenějších hráčů z celého týmu. Kubovi jsem ještě dávala k podpesnání naši společnou fotku. Vše podepsal bez problémů, je to opravdový sympaťák.

ZÍSKÁNO: osobně 9.8.2012


Autogram - Jiří Trvaj (2)

11. srpna 2012 v 13:36 | Lůca |  Autogramy - Sportovci
Opora brněnské Komety, v play off byl opravdu výborný. Čekala jsem na něj už když hrála Kometa s Petrohradem, ale to si dával masáž a další půl hodinu se mně čekat nechtělo. Navíc tentokrát vyšel celkem brzo :). I Jirka je moc hodný, příště si ho nechám podpesat na dres.

ZÍSKÁNO: osobně 9.8.2012


Autogram - Tomáš Malec

11. srpna 2012 v 13:33 | Lůca |  AUTOGRAMY - SPORTOVCI WORLD
Autogram jsem získala na zápase se Zlínem. I Tom byl opravdu hodný o obě kartičky mi podepsal.

ZÍSKÁNO: osobně 9.8.2012


Autogram - Radim Bičánek (2)

11. srpna 2012 v 13:31 | Lůca |  Autogramy - Sportovci
Tento autogram jsem získala před zápasem Komety se Zlínem, který se konal 9.8.. Radim je opravdu moc hodný, jako ostatní Komeťáci.

ZÍSKÁNO: osobně 9.8.2012


Autogram - Helen McCrory

8. srpna 2012 v 18:53 | Lůca |  AUTOGRAMY - HEREČKY WORLD
Jooo. Celkem dlouho mi nic nepřišli a teď taková pecka. Helen znám sice jen z Harryho Pottera, kde si zahrála Narcissu Malfoyovou. V knížce jsem její postavu moc ráda neměla, ale ve filmu byla skvělá. Další autogram do mé Potterovské sbírky, už se mi celkem rozšiřuje. Navíc mi přišla i neorazítkovaná známka!

ODESLÁNO: 6.3.2012 - 2 fotky, dopis, obálka s adresou
PŘIJATO: 8.8.2012 - její fotka, v mé obálce


6.srpna 2012

8. srpna 2012 v 18:39 | Lůca |  Odesláno

Tomáš Plekanec
Psala jsem mu na soukromou adresu, tak doufám že to vyjde.

ODESLÁNO: 2 fotky, dopis, obálka s zn.
Roman Červenka
Roman Červenka
Romanovi jsem psala do pražské Slávie, kde v současné době trénuje.

ODESLÁNO: 2 fotky, kartička, dopis, obálka s zn.
Filip Blažek
Český herec. Oblíbila jsem si ho ve filmu Probudím se včera.

ODESLÁNO: 2 fotky, dopis, obálka s zn.
Eva Josefíková
Česká herečka, i ji jsem si oblíbila ve filmu Probudím se včera.

ODESLÁNO: 2 fotky, dopis, obálka s zn.
Emma Watson
Kdo by ji neznal, mít tak její autogram, asi bych se zbláznila radostí. Psala jsem jí na natáčení filmu Noah.

ODESLÁNO: 3 fotky, dopis, obálka s am. zn.

NAROZENINY BLOGU - 2. ROK

3. srpna 2012 v 8:06 | Lůca
Tak ten čas pořádně letí, jako by to bylo včera, co jsem jako 13-ti letá holka přišla na tento koníček. Jak už jsem mnohokrát řekla, k tomuto koníčku jsem přišla jen díky herci Robertu Pattinsonovi, protože jsem v té době byla jeho velká faninka. Ale to už uplynulo spoustu času, ale stále je to můj nejoblíbenější herec :). Dnes jsou to přesně 2 roky, co jsem založila tento blog a poslala dopis Robovi a e-mail našemu panu prezidentovi. Je to zvlášní, v tu dobu když jsem blog zakládala jsem něměla mnoho autogramů. Jen nějaké ty osobně, ale i tak jsem si blog založila, protože jsem nějak tušila, že se mi tento koníček zalíbí... ale nikdy bych neřekla, že u něj vydržím takto dlouho. Vlastně nikdy jsem u žádnýho koníčku nevydržela víc ja jeden rok. No doufám že mě to bude alespoň ještě pár let bavit.