Říjen 2012

30.října 2012

31. října 2012 v 20:31 | Lůca |  Odesláno
Po delší době jsem poslala nějaké dopisy :)...

Douglas Booth
Mladý a podle mě prostě talentovaný herec. Strašně moc se těším na jeho nový film Romeo a Julie....

ODESLÁNO: 2 fotky, dopis, IRC, obálka s adr.

Chris Rankin
Percy Weasley z Harryho Pottera! Strašně bych ho chtěla mít ve své sbírce, Weasleyovic rodinu prostě miluju! :D

ODESLÁNO: 2 fotky, dopis, obálka s adr. a zn.


Wtf?...

27. října 2012 v 21:55 | Lůca
Celý týden jsem tu nic nenapsala, celý týden mi nic nepřišlo a celý týden jsem nic neposlala. Great job! :/ Během prázdnin jsem napsala pár dopisů. Jeden herci jménem Douglas Booth, podle mě mladý, hezký a velmi talentovaný herec! :D Pak dopis pro Chrise Rankina, chci si rozšířit HP sbírku! :) A pak se mi možná podaří odeslat dopis Timu Allenovi, ale to jen možná, ano, jsem líná jít na poštu a poslat to... a doma mám jen známky v hodnotě 20Kč. A pak tedy ještě napíšu dopis Kubovi Klepišovi a Jardovi Svobodovi a pošlu do klubu Lev Praha, tak snad mi to vyjde, protože tam mám ještě v plánu poslaat Romanovi Červenkovi (ano, už druhý pokus, nejprve to nevyšlo se Slávií) a Jakubovi Štěpánkovi... Toť jsou moje plány do následujících 14 dnů. Vím že toho není moc, ale nějak se musím uzkromnit, když budou ty Vánoce :D. A navíc mít teď už dva celkem finančně náročné koníčky (autogramy a hokej!), to není to pravé ořechové :D... Ale prostě ani jednoho se mi nechce vzdávat a nikdy bych to neudělala.
Pokud to vše dobře vyjde, tak v pátek pojedu na Kometa - Zlín. Jako přiznám se že na tento zápas se hodně těším. Nevím proč, ale Zlín mám prostě ráda, hlavně Čajánka a Holíka! :D Takže je jasný, že po zápase se budu snažit získat jejich další autogramy. Tento rok jsem už jednou na Zlíně byla, ale to byla jen přípravda a Čajda bohužel nepřijel :/.
A jak tak přemýšlím, tak příští měsíc půjde do kin Rozbřesk :D, takže další výdaje, protože si opravdu nedokážu představit nejít na to do kina! :D... Chtělo by to vyloupit banku, kdo jde do toho se mnou? :DDD

Autogram - Ian McKellen

20. října 2012 v 13:19 | Lůca |  AUTOGRAMY - HEREČKY WORLD
A teď ten druhý autogram, který mi přišel v úterý. Ian McKellen! Určitě ho znáte z série Pán prstenů, kde si Ian zahrál jednu z nejdůležitějších rolí a to Gandalfa šedého, později Gandalfa bílého. Né že bych byla nějaká velká fanynka této filmové série, ale jeho roli jsem si prostě oblíbila a byla jsem celkem překvapená, když jsem zjistila že odepisuje.
Navíc přišla neorazítkovaná známka :).

ODESLÁNO: 10.9.2012 - 1 fotka, dopis, IRC, obálka s adr.
PŘIJATO: 16.10.2012 - fotka podepsaná s věnováním, v mé obálce


Autogram - Steve Martin

19. října 2012 v 18:39 | Lůca |  AUTOGRAMY - HERCI WORLD
V úterý na mě doma čekaly dvě obálky, v jedné z nich byli autogramy od Steveho. Myslím že není nikdo, kdo by ho neznal. Znát ho můžete třeba z filmů Růžový panter 1 a 2. Já osobně ho mám nejraději v Dvanact do tuctu 1 a 2, kde si zahrál po boku Taylora Lautnera :).

ODESLÁNO: 9.7.2012 - 3 fotky, dopis, dolar, obálka s adr.
PŘIJATO: 16.10.2012 - 2 podepsané fotky, 1 nepodepsaná, vše v mé obálce


I´m 16!...

18. října 2012 v 18:41 | Lůca
Nó, jak nám tenm čas letí :D. Jako by to bylo nedávno, co jsem jednoho léta tehdy jako třináctiletá holka začala sbírat autogramy a dneska je mi už 16. Tak ještě ty dva roky :P a budu spokojená! Ne kecám, je celkem zvlášní si zvyknout na to že už nejsem to dítě, které navštěvuje základní školu. No níc, život jde dál. A já doufám že u tohoto koníčku zůstanu ještě pár let :)...


Autogram - Maxim Afinogenov

17. října 2012 v 21:38 | Lůca |  AUTOGRAMY - SPORTOVCI WORLD
A poslední autogram, který mi sehnal Ondra na tréninku Petrohradu v Havl. Brodě. Za tento autogram jsem moc ráda, protože se mi rozrostla má sbírka z týmu SKA Petrohradu.


Autogram - HC Kometa (3)

16. října 2012 v 19:33 | Lůca |  AUTOGRAMY - SPORTOVCI WORLD
Další autogramy mých milovaných Komeťáků a tentokrát taky od Ondry :). Autogramy byli získané autogramiádě, která se každý rok koná u Globusu, bohužel v tak blbí den a blbí čas, že bych to nestíhala.


Autogram - Leo Komarov

16. října 2012 v 19:31 | Lůca |  AUTOGRAMY - SPORTOVCI WORLD
Další autogram, který mi přišel od Ondry je od hokejisty jménem Leo Komarov. Leo měl tuto sezónu hrát za Toronto, ale kvůli výluce je stále v týmu Dynamo Moskva.


Autogram - Jevgenij Arťuchin

16. října 2012 v 19:25 | Lůca |  AUTOGRAMY - SPORTOVCI WORLD
Konečně ho mám! Jevgenij Arťuchin! :) Spousta lidí ho nemá moc ráda a ani se jim nedivím, protože to co prováděl na MS 2011 našim hráčům, bylo naprosto příšerný. Ale jinak je to úžasnej hráč a navíc hraje za můj oblíbený KHL tým SKA Petrohrad! Osobně jsem ho viděla na zápase Kometa - SKA, ale byla k němu taková fronta že se mi tam nechtělo čekat , protože by mi utekli ostatní hráči. Za autogram děkuji Odnrovi.


Nestíhám...

15. října 2012 v 20:55 | Lůca
Jak už můžete usoudit podle nadpisu, poslední dobou vůbec nestíhám, ve škole si každý učitel myslí, že je právě ten jeho předmět nejdůležitější a tam dávají tolik úkolů a samý testy, až už je to nemožný. Jediná povzbuzující zpráva je, že ve čtvrtek mám narozky! Sakra, ten čas ledí :D a v neděli na Hokej! Konečně, dýl bych to už nevydržela :D... Hokej je strašná závyslost :)... Dneska mi přišli autogramy od Ondry, ale nevím kdy je sem dám, pokusím se během tohoto týdne. :)

Autogram - David Ryall

13. října 2012 v 18:49 | Lůca |  AUTOGRAMY - HERCI WORLD
Celý týden mi nic nepřišlo, takže jsem nevěřila tomu že v pátek něco dojde. A samozřejmě, vždycky něco přijde, když to člověk nemíň čeká! :D Na obálce byla anglická známka, přála jsem si aby to byl někdo z Harryho Pottera a bingo! Další do mé sbírky, poslední dobou mi chodí jen z HP :)... Jen mě mrzí, že jeden podpis na fotce byl úplně rozmazaný :/.

ODESLÁNO: 27.8.2012 - 2 fotky, dopis, obálka s adr.
PŘIJATO: 12.10.2012 - 2 podepsané fotky (1 rozmazaná), v mé obálce


11.října 2012

13. října 2012 v 18:26 | Lůca |  Odesláno
Ve středu jsem narychlo napsala další dva dopisy, abych je mohla hned ve čtvrtek odeslat :)...

Jiří Mádl
Jirku určitě nemusím představovat, jeho autogram už sice mám, ale po shlédnutí filmu Probudím se včera, bych ho chtěla mít podepsanýho na fotkách právě z tohoto filmu...

ODESLÁNO: 2 fotky, dopis, obálka s zn.
Mila Kunis
Tuto herečku mám opravdu moc ráda, strašně jsem si ji oblíbila ve filmu Kamarád taky rád. A když jsem zjistila že právě natáčení jeden film, tak jsem neváhala a napsala jí!

ODESLÁNO: 2 fotky, dopis, dolar, obálka s adr.

10.října 2012

10. října 2012 v 16:23 | Lůca |  Odesláno
Dneska jsem poslala dva dopisy :)...

Michael Frolík
Český hokejista, v současné době hraje za Chomutov, kam jsem mu psala :)...

ODESLÁNO: 2 fotky, dopis, obálka s zn. a adr.
Michael Gambon
Albus Brumbál od 3. dílu v HP :), jeho autogram bych opravdu moc chtěla. Psala jsem mu minulý rok do agentury, ale bohužel bez úspěchů. Teď jsem mu psala do divadla, tak uvídíme :)...

ODESLÁNO: 3 fotky, dopis, obálka s ang. zn. a adr.

Autogram - Andy Linden

1. října 2012 v 18:22 | Lůca |  AUTOGRAMY - HERCI WORLD
Po tom Potterovském úlovku minulé pondělí jsem už vážně nečekala, že by mi dnes něco přišlo. A nakonec na mě na stole čekala obálka s anglickou známkou, vůbec jsem netušila od koho top může byt. Z obálky na mě vykoukly dvě fotky, které jsem posílala Andymu. Takže další skvělí úlovek do HP sbírky. :)

ODESLÁNO: 20.8.2012 - 2 fotky, dopis, obálka s adr.
PŘIJATO: 1.10.2012 - 2 fotky podepsané s věnováním, v mé obálce


1.října 2012

1. října 2012 v 18:15 | Lůca |  Odesláno
Minulý týden jsem nic neodeslala, tak jsem to dnes musela napravit. Poslala jsem 2 dopisy, jeden do ČR a druhý do Ameriky.

Ondřej Pavelec
Myslím že jeho jméno netřeba představovat, i když nepatříte k fanouškům hokeje, určitě víte o kom je řeč. V době výluky hraje za Liberec :).

ODESLÁNO: 3 fotky, dopis, obálka s zn. a adr.
David McCallum
Tohoto herce znám hlavně ze seriálu NCIS, který mám poslední dobou hodně ráda. Psala jsem mu na natáčení právě tohoto seriálu.

ODESLÁNO: 2 fotky, dopis, IRC, obálka s adr.